Cyberpunk 2077 vs Dying Light 2

Dying Light 2 bayağı bir içine çekiyor özellikle beraber oynayacak arkadaşın varsa Dying Light 2 yoksa parkur yapmayı zorluğu seviyorsan DL 2. Oynanış olarak DL 2 net, hikaye olaraksa Cyberpunk'ın karar verme açısından daha çeşitli diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, hem Cyberpunk 2077 hem de Dying Light 2 indirime girmiş fakat hangisini alacağımı kestiremedim. Oyunu oynayanlar veya bilenler hangisinin daha iyi olduğunu söyler misiniz? Akan hikayeli oyunları ve açık dünya oyunlarını severim. Cevap verirseniz çok teşekkür ederim.
Dying Light 2 - 174 TL.
Cyberpunk 2077 - 124 TL

Cyberpunk çok daha iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki sizce Dying Light 2 mi God of War 1 mi? Daha hiç God of War oyunu oynamadım ve 197 TL olduğunu fark ettim.

Hocam tamamen kendi zevkinize bağlı. Benim gibi zombi/hayatta kalma/kıyamet sonrası vs. seviyorsanız Dying Light 2 seversiniz. Diğer tarz seviyorsanız GoW. Bende 3'ü de var. Sevme açısından Cyberpunk 2077>Dying Light 2 ≥ GoW.

RTX 3080 ile 45FPS oynadığım Cyberpunk oyununu hiç kimseye tavsiye etmiyorum, 9 saatte bitti farklı bitiş için tekrar oynama isteği bile kalmadı. Dying Light almalısın.
Rtx 3080 de 45 fps ??
9 saatde hikaye mi bitti ??

Hocam sizin bilgidiyar sisteminde sorun ola bilir mi ? RTX 2060 Mobile Max-Q versiya ile rahat orta ayarlarda 70 fps oynatıyordu DLSS aktiv edincə ultra 50fpsde oynatıyordu. Ve ben 1 tane sonu bitirmeğime rağmen şimdiden 60 saatim var. Sanırım kolay ve ya normal modda oyunu oynadınız

RTX 3080 de 45 FPS?
9 saatte hikaye mi bitti?

Hocam sizin bilgidiyar sisteminde sorun olabilir mi? RTX 2060 Mobile Max-Q versiya ile rahat orta ayarlarda 70 FPS oynatıyordu DLSS aktiv edincə Ultra 50FPS'de oynatıyordu. Ve ben 1 tane sonu bitirmeğime rağmen şimdiden 60 saatim var. Sanırım kolay veya normal modda oyunu oynadınız.
4K kartım var 1080p kartınla benim FPS'imi kıyaslıyorsun, Ray Tracing ve DLSS kalite modunda 45 FPS alıyorum. Oyun genel anlamıyla sorunlu zaten. 9 saatte de bitirdim, normal mod.

Geri
Yukarı