Cyberpunk 2077 yine ertelenir mi?

Sistem özellikleriniz oyun için yeterli. Erteleme konusunda ise artık o topa giremezler. Son günlerde oynanış videosu, kamera arkası, oyun görselleri gibi içerikleri de arttırdılar. Belirtilen zamanda çıkış yapacaktır. Ön sipariş döneminden sonra fiyatın artması ise olası.

Bu erteleme işi şirketin hisselerini bile düşürdü. Oyun bitti yayınlayacağız deyip tekrar ertelendi. Bu sefer de ertelenirse oyuncuların hem midesini bulandıracaklar hem de kendilerine olan güven oldukça sarsılacak. Bir daha ertelenme olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar. Cyberpunk 2077 yine ertelenir mi? Ön sipariş vermek istiyorum çünkü oyun çıktıktan sonra fiyatının artmasından korkuyorum. Ama bu sefer de eğer alırsam sistemimin kaldırmamasından korkuyorum. RX 570 4 GB OC Edition ekran kartım var ve işlemcim R3 3200G. 8 GB RAM sahibiyim. RDR2'yi Ultra-Very High arası oynadım. Oyunun fiyatı artar mı çıktıktan sonra? Ön sipariş vermek mantıklı mı? Hala sistem özeliklerini açıklamadılar. Yine ertelenir mi? Artık rüyalarıma giriyor.
Cyberpunk 2077 yılına çıkacak gibi. Şaka bir yana artık ertelenirse oyuncular artık basmaya gidiyor SWAT Team ile.

Geri
Yukarı