Cyberpunk 2077'de (bence) serbest olamayacaksınız

Epicfeno

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, oyunun çıkan bütün oynanış videolarına dayanarak bunu söylüyorum. Oyunun bütün oynanış videolarında sürekli bir görevde karakterimiz ben bunu özellikle fark ettim, hiçbir video da karakter serbest dolaşmıyor ve oynanış videolarında da sürekli görev yapıyorlar. En çok dikkatimi çeken, bir binanın çatı katına çıkıyoruz ve orada ikizlerle dövüşmemiz isteniyor. Bilmiyorum izlediniz mi o videoyu ama o görevde etrafınız çitlerle çevrili. Bu sadece benim öngörüm ben bu oyuna şöyle bir çok basit örnek vermek istiyorum. Oyun GTA 5 gibi değil de Mafia 2 gibi görevleri mecburen yapmanız gerekmekte görevlerden dışarı çıkamazsınız ve oyun sizi serbest bırakmayacakmış gibime geliyor. Dediğim gibi sadece öngörüm bu şekilde, bilmiyorum siz neler düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar, oyunun çıkan bütün oynanış videolarına dayanarak bunu söylüyorum. Oyunun bütün oynanış videolarında sürekli bir görevde karakterimiz ben bunu özellikle fark ettim, hiçbir video da karakter serbest dolaşmıyor ve oynanış videolarında da sürekli görev yapıyorlar. En çok dikkatimi çeken, bir binanın çatı katına çıkıyoruz ve orada ikizlerle dövüşmemiz isteniyor. Bilmiyorum izlediniz mi o videoyu ama o görevde etrafınız çitlerle çevrili. Bu sadece benim öngörüm ben bu oyuna şöyle bir çok basit örnek vermek istiyorum. Oyun GTA 5 gibi değil de Mafia 2 gibi görevleri mecburen yapmanız gerekmekte görevlerden dışarı çıkamazsınız ve oyun sizi serbest bırakmayacakmış gibime geliyor. Dediğim gibi sadece öngörüm bu şekilde, bilmiyorum siz neler düşünüyorsunuz?
Bir sürü görev var, büyük ihtimal ana görevler öncelikli olacak, ayrıca açık dünya olduğu için ve şehrin içinde bir sürü dükkan vb. şeylerle etkileşime geçebildiğimiz için çoğunlukla serbest olacağız, ben direk "THICC" yapacağım erkek karakteri :).

Sanmıyorum büyük bir open world RPG var karşımızda ilk görevler zorlayacaktır tabii ki de ama sonradan açılacaktır Mafia gibi olacağını sanmıyorum.

İnşallah dediğiniz gibi olur, benim en büyük korkum oyunun grafikler açısından downgrade yemesi. Böyle bir şey yaşanmaz umarım. Neyse çıkınca her şey ortaya dökülecek :).

Dövüş sahnesi gördünüz diye oyun serbest olmayacak diye bir öngörü yapamazsınız.
Oyun ağır RPG olduğu için görevler tıpkı Witcher usulü olacak, yani bu her oyunda olan bir şey.
Kaldı ki o dövüş sahnesi gelecekte insanların dövüş yaptığı bir yer gibi olabilir.
Oyunu deneyimlemeden öngörü yapmayın. Yapımcı firma bile her seferinde görevleri yapmak zorunda olmadığımızı söyledi ve ''Tek kural var, o da kuralsızlık'' diye söyledi.
Oyunu hiç anlamadığınız belli, Deus Ex gibi oyunlara da göz atın derim. Esintiler çokça var.

Geri
Yukarı