Cyberpunk 2077'den beklentileriniz neler?

JonTurk06

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Oyunun çıkmasına 1 aydan biraz fazla bir zaman kaldı. Beklentiler arşa çıktı ama daha detaylandırarak söyler misiniz? Mesela oyunda deniz var, deniz/su ile nasıl bir etkileşimde bulunmak istiyorsunuz? (Yüzmek, deniz altı mekanları, tekneler vb.) ya da hava taşıtlarının çeşitliligi hakkında fikirleriniz neler? Bunlar birkaç örnek tabii ki.

Bariz bir şekilde ilk beklentim bende çalışması tabi.

İkinci beklentim de millet hazır siberpunk teması hayranı olmuşken bu temada daha çok oyunun gelmesi.

Aman öyle demeyin.
Sonra linç yiyorsunuz, kızgın emojiler dolup taşıyor.
Daha linç gelmedi hocam. 😃
Oyun çok iyi de olsa bu atmosferik beklentilerin kurbanı olacak bence. Çoğu insanın beklentisini karşılayamayacak ve yılın balonu olarak tarihe geçecek. Belki çok iyi bir oyun olur ama bu beklenti işi sektörün kanayan yarası. Çok büyük beklentilere sahip olan bir kitleye ne sunacağınızı çok iyi bilmeniz lazım.

Oyunun çıkmasına 1 aydan biraz fazla bir zaman kaldı. Beklentiler arşa çıktı ama daha detaylandırarak söyler misiniz? Mesela oyunda deniz var, deniz/su ile nasıl bir etkileşimde bulunmak istiyorsunuz? (Yüzmek, deniz altı mekanları, tekneler vb.) ya da hava taşıtlarının çeşitliligi hakkında fikirleriniz neler? Bunlar birkaç örnek tabii ki.
Cyberpunk çık ulan artık köpek

- Bu kadar çıkan tantananın hakkını vermeli.
- İyi bir optimizasyona sahip olmalı.
- Bug vs. olmamalı.
- Oynayanı yeterince tatmin etmeli.
- Kendisine gömeceğim 250 liranın 1 kuruşunu bile bana sorgulatmamalı. "Bu oyun bu kadar eder mi?" diye sordurmamalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı