Cyberpunk 2077'den beklentileriniz neler?

Witcher 3'teki gibi RTX 2060 ve R5 2600 ile High ayarlarda 110 FPS alayım, optimizasyonu olsun yeter. Bir de online modu 2021 başında gelsin. Vadettikleri şeyleri yapsın yeter. Ha bir de kutulu sürümü TR'de çıkması.
Online sürümü bildiğim kadarıyla oyun çıktıktan birkaç ay sonra çıkacak veya oyunla beraber çıkacak.
Optimizasyon konusunda iyi iş çıkaracaklarını düşünüyorum, Witcher 3'ü yapan ekip yaptığı için hiçbir kuşkum yok şahsen.

İki isteğim var benim.
1. PUBG Witcher 3 gibi optimizasyonu olmasın.
2. Lite ya da trial sürümü çıksın. 😃
1. PUBG ile bu oyunu aynı keseye koymanız çok saçma, PUBG aslında optimizasyonu iyi olabilecek bir oyun iken. Yapımcı firma düzeltmeyip Lite, Mobile gibi sürümlerini çıkardı.
2. Buna katılmıyorum, zaten böyle bir oyun ne Lite sürümü ne de Trial olarak oynanabilir durumu yok.
İşlemciyi zaten daha yeni aldım 😀 3 sene kullanma planlarım var daha bunu🙃
Sen bi' RX 570 alıp dene bence :D

Online sürümü bildiğim kadarıyla oyun çıktıktan birkaç ay sonra çıkacak veya oyunla beraber çıkacak.
Optimizasyon konusunda iyi iş çıkaracaklarını düşünüyorum, Witcher 3'ü yapan ekip yaptığı için hiçbir kuşkum yok şahsen.
Dying Light 2 ve Cyberpunk 2077 düzgün çıkış yapsın, optimizasyonu iyi olsun ve hikayesi 2-3 defa oynatabilir olsun bana yeter.

Kesinlikle hikaye açısından beklentim yüksek. Çünkü kararlar vererek hikayeyi şekillendireceğimiz muhtemel. Sadece tek kaygım umarım çok teknolojik dünya bir yerden sonra baymaz.

1. PUBG ile bu oyunu aynı keseye koymanız çok saçma, PUBG aslında optimizasyonu iyi olabilecek bir oyun iken. Yapımcı firma düzeltmeyip Lite, Mobile gibi sürümlerini çıkardı.
2. Buna katılmıyorum, zaten böyle bir oyun ne Lite sürümü ne de Trial olarak oynanabilir durumu yok.

Sen bi' RX 570 alıp dene bence :D
Bakalım kısmetse olur. İzdivaç programına döndü iyice 😀

Geri
Yukarı