Cyberpunk 2077'den beklentileriniz neler?

Dying Light 2 ve Cyberpunk 2077 düzgün çıkış yapsın, optimizasyonu iyi olsun ve hikayesi 2-3 defa oynatabilir olsun bana yeter.
Dying Light 2 ve Cyberpunk 2077 zaten bu yılın en büyük oyunları olacak gibi duruyor. (PC için diyorum, konsollarda farklı olabilir.) Özellikle Cyberpunk 2077 yılın en iyi oyunu olacak gibi duruyor, zaten olmaması için de sebep yok.

Kesinlikle hikaye açısından beklentim yüksek. Çünkü kararlar vererek hikayeyi şekillendireceğimiz muhtemel. Sadece tek kaygım umarım çok teknolojik dünya bir yerden sonra baymaz.
Oyun şehirlerden oluşacak gibi, Ready Player One filmindeki gibi. Bir kısım teknoloji içinde yaşar iken, bir kısım diğerine nazaran daha az teknoloji ve şiddet içerikli bir ortam olacak gibi duruyor. Gördüğüm videolar öyleydi yani, bayacağını düşünmüyorum tabii herkes için aynı şey geçerli değil.
GTA SA Hot Coffe :D
Bi' ben mi sevmiyorum şu modu? Çok yapmacık geliyordu, hiç zevkli değil. Benim istediğim gerçekçi olması ve bütün kontrollerin bizde olması. Üstüne üstük görebilmemiz :)

Teknik olarak iyi olsun, 3-4 ay optimizasyon düzeltmelerini beklemeyelim.

Oynanış olarak ise gerçekten Cyberpunk evrenini yaşatsınlar bize. Bunu yapabileceklerine inanıyorum.
Burada Witcher 3'ü yapan ekipten söz ediyoruz hocam, yapabilirler tabii ki. RDR 2 vakası olmayacağı açık ve net, Rockstar'ın hala düzeltebildiğini görmedim. Ee ne de olsa parayı alıp tam destek sunan bir firma değil. O evren zaten beni bitirdi, tam 3 yıldır deli gibi bekliyorum ve gördüğüm kadarıyla hiç hayal kırıklığına uğratmadı. O değilde açık dünyada ne gezilir be :)

8 GB RAM var, 1050 Ti var (4 GB galiba). Kime sorsam kötüledikleri bir işlemcim var en çok ondan çekiniyorum (AMD FX8300).

Son düzenleyen: Moderatör:
8 gb ram var, 1050 ti var (4 gb galiba). Kime sorsam kötüledikleri bir işlemcim var en çok ondan çekiniyorum (Amd fx8300).
Bence 4 GB RAM eklerseniz, 1080P düşük ayarlarda 30+ FPS alabilirsiniz diye tahmin ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı