Cyberpunk 2077'den fotoğraflar

Erkek karakterle bir şey yaşayamadığımızı öğrendiğimde yıkılmıştı hayallerim 🙁

Judy ile olmuyor ama başkaları ile sevişme olayı mevcut oyunda.
..https://www.youtube.com/watch?v=154ZbUfgdbw hadi iyisiniz yine :D

@mr.esat Red Dead Redemption 2 optimizasyonu da çok kötüydü, sonradan düzelttiler.

Rockstar gibi bir firma bile böyle büyük oyunlarda optimizasyonda çuvallayabiliyor, bu kadar fazla abartmamak lazım bence. Evet, optimizasyon çöp farkındayız.

@mr.esat Red Dead Redemption 2 optimizasyonu da çok kötüydü, sonradan düzelttiler.

Rockstar gibi bir firma bile böyle büyük oyunlarda optimizasyonda çuvallayabiliyor, bu kadar fazla abartmamak lazım bence. Evet, optimizasyon çöp farkındayız.
Anlayan birisi çıktı sonunda. Ama düzeltemezlerse vay haline CDPR'in.

Biliyorum hocam şu ana kadar 2 kişi ile ilişkiye girdim bile 15 saatlik oynanışda.

Maaşallah hızlıymışsınız. Bu kadar can atılmaz.
Ben dedim crack oynayayım açarsa sonra acı gerçeği öğrendim. Oyun sse 4.2 istiyormuş.

Maaşallah hızlıymışsınız. Bu kadar can atılmaz.
Ben dedim crack oynayayım açarsa sonra acı gerçeği öğrendim. Oyun sse 4.2 istiyormuş.
Ana romance seçeneği olsa sadık kalırım normalde hocam ismimiz çapkın diye çıkmasın forumda. Ne zaman Witcher 3 oynasam Triss’den başkasına dokunmam dokunamam 😄

Ana romance seçeneği olsa sadık kalırım normalde hocam ismimiz çapkın diye çıkmasın forumda. Ne zaman Witcher 3 oynasam Triss’den başkasına dokunmam dokunamam 😄

Triss at çöpe gitsin yeneffer iyidir. Ama ben onu bunu bilmem ben ciri'ciyim arkadaş.
Evet bunu hangi konuya yazdıysam o konu bu mesaj tarafından kilitlenmiş olmaktadır. Yazılabilse bile yazılmıyor.

Geri
Yukarı