Cyberpunk 2077'i neden bekliyordunuz?

Arkadaşlar Allah bilir Gta 6 kaç yıldır geliştiriliyordur.Rockstar bir iş yapınca o işin illaki çok iyi olmasını ister.O yüzden Gta 6 kesin devrim yapacak bunu diğer oyunlara bakarak söylemek mümkün.🙂

Konsepti, dünyası çok ilgimi çekmişti. Pre-order ile aldım zaten. 115 saatim var oyunda şu anda. Bitirdim, tüm yan görevleri mapteki her şeyi yaptım. Nomad oynadım. Sömestr'da bir kere daha başlayacağım Street Kid ile. Oyunun beklenildiği kadar iyi olmaması, oyunu kötü yapmıyor. Kesinlikle alınıp oynanılabilecek bir oyun bence.

Alamayacağımı düşündüğüm için beklemiyordum. Aldım ve ne hikayesi beni sardı ne de RPG sistemi. Bildiğiniz açık dünya aksiyon oyunu bu. Ama ne açık dünyası yaşıyor, ne vuruş hissi tatmin ediyor, ne de araba sürme mekanikleri. V karakteri bağlanılası bir karakter hakkını yemeyelim. Grafikleri de hoş duruyor. Diyalog sistemi de güzel olmuş. 76/100 benim puanım. Oyunu göçebe olarak oynuyorum ve sonlarına geldim sayılır. Diğer hikayelere bakmayı planlamıyorum.

Rol yapma oyunlarını sevdiğim için beklemiştim. Zaten oyun çıkmadan 2-3 hafta önce oyunu öğrenmiştim. Deus ex serisini bitirdikten sonra güzel bir rol yapma oyunu arıyordum. Oyunu çok sevdim fakat bir rol yapma oyununa göre rol yapma öğeleri çok kısıtlı. Galiba beni üzen tek tarafı bu oldu. İyi bir rol yapma oyunu istiyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı