Cyberpunk hakkındaki bilinen yanlışlar

Arkadaşlar merhaba. Forumun çoğunluğu Cyberpunk 2077'nin sorunlu olduğunu düzelmeyeceğini ah ah ben oyunu R5 M330'da 800x800 çözünürlüğünde oynamayı planlıyordumdan tutun RTX'de 60 FPS ne be? Direkt iade edin sözlerine kadar büyük bir yanlış bilgi fırtınası dönüyor. Güncel bilgileri tane tane aşağıda paylaşıyorum.

• Internette belirli kaynaklardan yayınlanan Cyberpunk 2077 performans testleri hakkında durum şöyle. Oyunun bu "inceleme" için gönderilen sürümü sorunlu. Ama bu sorun çözülmeyeceği anlamına gelmiyor sağlam bir patch gelecektir oyuna biz 10 Aralık 2020'de oyuna girerken. İkinci durum şu ve herkesin gözünden kaçan taraf inceleme ve test için gerekli kişilere gönderilen sürümde "DRM koruması" var. Yani crack koruması. Bu koruma o kadar ağır ki FPS testlerini yerle yeksan etmiş durumda. Biz oyuncular 10 Aralık 2020 tarihinde oynayacağımız oyunda bu DRM koruması olmayacak. Haliyle FPS değerleri böyle olamaz.

• Bu test faciasından sonra Türkiye'deki içerik üreticileri dahil diğer ülkelerdeki çoğu kişiye oyun gönderilmedi. Normalde gönderilmesi planlanıyordu. Nedeni de işte oyunun bu sürümünün sorunlu olması. CD PROJEKT RED bunun farkında. Kaç yıldır geliştirilen oyunu başı boş bırakamazlar.

• 10 Aralık'tan önce kimse size senin sistem özelliklerin şu bu kadar FPS alabilirsin diyemez. oyunun tüketiciye sunulan sürümü her şeyi gösterecek. öncesinde yapılan testler değil!

• Forum üyeleri olarak lütfen artık Cyberpunk RTX 3080'de 60 FPS aldı. konusunda haber yapmayalım. Zaten herkes biliyor ve konu kirliliği oluyor. Üstüne üstlük aynı şeylere cevap olarak vermekten de bazı arkadaşlarla birlikte sıkıldık artık.
Teşekkürler. :)

Son düzenleme:
Hayır ama sizin gibi paralı savunucusu değilim en azından. Gördüğümü diyorum. Gönüle hitap eden bir oyun değil bence. Özgür fikir hakkına saygı duyup susun.
Bu nasıl trollük aman allahım... Hiç aklın yetmiyor mu CDPR'nin hepimize para veremeyeceğine? Bu neyin kafası, torbacının adresini ver.

Hayır ama sizin gibi paralı savunucusu değilim en azından. Gördüğümü diyorum. Gönüle hitap eden bir oyun değil bence. Özgür fikir hakkına saygı duyup susun.
CDPR kimseye para vermedi. Ben de bekleneni veremeyeceğini düşünüyorum ama yarın göreceğiz. Ortalama üstü bir oyun olacak orası kesin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne bu kavga arkadaşlar, üç beş saat oynayıp rafına tekrar koyacağız. Fanatikliğini yada antiliğini yapmaya gerek yok. Alın izleyin.

Bu nasıl trollük aman allahım... Hiç aklın yetmiyor mu CDPR'nin hepimize para veremeyeceğine? Bu neyin kafası, torbacının adresini ver.
IMG_20201209_124741.jpg

Geri
Yukarı