Cyberpunk mı RDR 2 mi?

orhan yamann

Femtopat
Daha fazla  
Biliyorum biri eski zamanda biri gelecekte geçen 2 alakasız oyun ama karasız kaldım. Sizin 500 TL'niz var hangisini alırdınız? RDR2 herkes övüyor ama Cyberpunk'da hatalarını düzeltmiş bir oyun sizce hangisi ve neden?

Rdr 2 alırdım. Hikâyesi, açık dünyası, özenle tasarlanmış dünyası, birçok oyunda göremeyeceğimiz takıntılı seviyedeki gerçekçilik başlıca sebepleridir.

Son düzenleme:
Rdr2'yi düzgün bir şekilde oynayıp ara sahneleri izlerseniz ana karaktere çok bağlanıyorsunuz. Ee tabi malum olaydan sonra baya üzülüyorsunuz. En iyisi bence RDR2 al.

Malum olayı bilmiyorum spo girmeyek te oyun akıcı mı ilerliyor yavaş ilerleyen oyunlar beni çok cabuk sıkıyor da
Hocam rdr2 ilk başta yavaş başlıyor sonradan olan olaylar o kadar bağlıyorki insanı gerçek hayat gibi orda yaşanan olayları gerçekte yaşıyor gibi oluyorsun. Aksiyon sahneleri çok başarılı. Sana kalmış ama bence RDR2 al. Bitirince vay be diceksin.

Açık dünya da görev harici etkinlik vb. işler yapmayı seviyorsan Cyberpunk 2077'den çok bir beklentin olmasın. Ana oyun ve DLC'yi bitirdim fakat onun dışında açık dünya da görev harici çok bir sunumu yok oyunun. RDR 2 de ise yaşayan bir açık dünya var, tercih senin.

Yeni konular

Geri
Yukarı