RDR 2 ve Cyberpunk alınır mı?

RDR2 açıkçası beni sıktı. Biraz zevk meselesi. Grafikleri, dünyası, NPC'leri falan muazzam ve hala rakipsiz bir oyun ama ben yarıya zor geldim. Kesinlikle benden kaynaklı bir durum yoksa oyun güzel. Çatışma oluyor ama 20 dakikalık aksiyon için 2 saat başka şeyler yapılıyor. Bu durum beni pek sarmadı, kovboy temasına da ilgim yoktu. Bu arada 20 dakikalık çatışma da efsane oluyor. Eğer Kovboyluk temasına, doğaya ve at sürmeye ilginiz var ise size uygun olabilir. Cyberpunk ise benim için ön yargı ile başlamama rağmen muazzam bir oyundu. Ben oyun bugsuzken başladım, bitirdim ve bayıldım. Benim en sevdiğim 2. oyun olmayı başardı. Tüm haritayı temizledim ve bittiği için üzüldüm. Cyberpunk'ın NPC'leri ve yapay zekaları RDR2'nin gerisinde. Bunu da kabul etmek lazım. Yapısal olarak RDR2 daha kaliteli hissettiriyor. Yani iş sizin zevkinize kalıyor ama ikisinide alıp denemenizi tavsiye ediyorum.

Cyberpunk oynamadım ama aldım. RDR 2 çok başka sınıf kalitesinde bir oyun. Başlarda alışması zaman alıyor. Alışınca da bırakası gelmiyor. Bence al sonradan oradaki oyunlarda zam yer pişman olursun. Epic Games Launcher eski sistemimde can sıkıyordu. Yeni sistemimde pek canımı sıkamıyor.:) herhangi bir sorun yaşamadım. Valorant oynadım. Batman ve alien oyunlarını bitirdim. Alan wake yine Epic Games'te bitirdim bir sorun yok.

Kesinlikle rdr 2 alacam ama cyberpunk biraz pahalı. Keşke o da 90 tl ve altı olsa. Ama bakacam. Cyberpunk zaten gta gibi. Araba sürüp vakit geçirmek de güzel geliyor bana. Güzel arabaları olsa, oynanış mekanikleri güzelse, hikayesi de ayrı güzelse alınır bence.

Telefonum yok maalesef ve TC kimlik istiyor Tosla bildiğim kadarı ile.
Hm o zaman sıkıntı. Telefon numarası bankacılık işlemleri için çok gerekli sms açısından

Telefonum yok maalesef ve TC kimlik istiyor Tosla bildiğim kadarı ile.
Tc konusunda sıkıntı yok senin ailenin uğraşacağı bir şey yok sadece kayıttır ama tel no lazım.

Aynen telefondan webden girince bile kasan bir platform. İndirmede sorun yaşarmıyım?

Neden cyberpunka öyle dediniz? Oyun gta gibi ve bence genel kitleye sahip olabilir.
GTA gibi değil işte. Ben de başlamadan önce gelecekte geçen GTA gibi düşünüyordum ama alakası yok. Oyunda RPG var, aşırı başarılı değil ne yazık ki. Buglar hala mevcut. Yumruk mekanikleri çok tatmin edici değil. Ama bunların arkasında güzel bir dünya ve deneyim mevcut. Bu yüzden herkese hitap etmiyor. :)

Eklemeyi unutmuşum:
Hikayesi gayet güzel. Özellikle yan karakterler dahil çok başarılı yazılmışlar.

Geri
Yukarı