RDR 2 ve Cyberpunk alınır mı?

Launcher'ı kötü. Oyun deneyiminizi kötüleştirecek hiçbir şeyi yok epic games'in. Alın hocam iki oyun da bayağı iyi oyunlar.
Aynen telefondan webden girince bile kasan bir platform. İndirmede sorun yaşarmıyım?

RDR2 kesinlikle alınır. Cyberpunk herkese gitmiyor, ben sevdim. Ama bu fiyata o da alınır.
Neden cyberpunka öyle dediniz? Oyun gta gibi ve bence genel kitleye sahip olabilir.

İki oyunda alınmalı. Steam'de koleksiyon yapmak amacınız değilse Epic Games daha iyi.
Zaten koleksiyon kartı pek bir şey fayda etmiyor. Oyunu oynamak için diyorum.

Normalinde Steam kur güncellemesi yapılmasaydı almamanı söylerdim ancak artık Türk insanına platform seçmek gibi bir lüks bırakmadılar. Nerede ucuz görürsen al benim fikrime göre. Ayrıca çok güzel oyunlar tavsiye ederim, güzel saatler geçireceğinden emin olabilirsin.
Aynen zamanında alsaydık böyle olmazdı.

Aynen telefondan webden girince bile kasan bir platform. İndirmede sorun yaşarmıyım?

Neden cyberpunka öyle dediniz? Oyun gta gibi ve bence genel kitleye sahip olabilir.
Epic Games'in indirme hızı ve oyun içi performansları Steam ile aynı, iki oyunu da kendi "Launcher"ından oynayacağınız için Steam veya Epic Games fark etmiyor, gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı