Cyberpunk mı RDR 2 mi?

Oynama süresi ne kadar.
Nasıl oynayacağınıza bağlı bir durum. Dümdüz ana hikayeyi bitirip köşeye atarsan ortalama 50 saat, yan görevler ve açık dünyada gerçekleşen bazı olaylarıda yaparak oynayacağım derseniz 100-150 saat, challenge yaparım hayvan avlarım eşya craftlarım bütün açık dünyayı köşe bucak gezip bütün gizemleri çözerim derseniz 1000 saat oynarsınız.

Biliyorum biri eski zamanda biri gelecekte geçen 2 alakasız oyun ama karasız kaldım. Sizin 500 TL'niz var hangisini alırdınız? RDR2 herkes övüyor ama Cyberpunk'da hatalarını düzeltmiş bir oyun sizce hangisi ve neden?

Tabii ki Red Dead Redemption 2. Anlatmaya gerek yok Cyberpunk'tan kat kat daha iyi.

Nasıl oynayacağınıza bağlı bir durum. Dümdüz ana hikayeyi bitirip köşeye atarsan ortalama 50 saat, yan görevler ve açık dünyada gerçekleşen bazı olaylarıda yaparak oynayacağım derseniz 100-150 saat, challenge yaparım hayvan avlarım eşya craftlarım bütün açık dünyayı köşe bucak gezip bütün gizemleri çözerim derseniz 1000 saat oynarsınız.
İşin içine Online katılırsa süre daha da artar gider.

Bende RDR2 aldım ceyberpunk DLC paketsiz oynanmaz diyorlar büyük güncelleme var yani yarım oyun alırsın DLC'si 400TL. Şu an son bir oyun daha alabilirim biraz daha bekleyip AAA kalite oyun bakacağım.

Geri
Yukarı