Cyberpunk vs Dying Light 2 vs RDR2

Mr. Falcon

Hectopat
Çok kararsızım şu an Dying Light 1I bitirmek üzereyim bu 3 oyundan birini alıp indirimden payımı almak istiyorum. Dying Light 2, 1. oyuna göre çok gerilimli duruyor diye kararsız kaldım. Cyberpunk çok eleştirilmişti. RDR2 tarzında ilk oyunum olacağından kararsızım. Tavsiyenize göre kesin alacağım ekstra önerilerinizi de bekliyorum.

Kesinlikle RDR2. Şöyle ki Dying Light 2 ve Cyberpunk şuan RDR2 nin indirimli halinden daha pahalı. Hazır RDR2 98 TL olmuşken direk alın, zaten Dying Light 2 Ve Cyberpunk daha da ucuzlayacaktır ileriki zamanda. Kendi görüşüm olarakta Dying Light 2 yi , 2-3 saat kadar oynayıp sildim.

Cyberpunk çok eleştirilmişti ama yeni patchlerle düzeldi çoğu bug, sorunsuz bir şekilde bitirdim. RDR2'ye gelirsek oynamanızı şiddetle öneriyorum, hikaye süresi olsun oynanış olsun RDR2'ye şans vermenizi isterim. :)

RDR2 hocam. Yeni başladım ama şimdiden hiç çıkmak istemiyorum oyundan.

Çok kararsızım şu an Dying Light 1I bitirmek üzereyim bu 3 oyundan birini alıp indirimden payımı almak istiyorum. Dying Light 2, 1. oyuna göre çok gerilimli duruyor diye kararsız kaldım. Cyberpunk çok eleştirilmişti. RDR2 tarzında ilk oyunum olacağından kararsızım. Tavsiyenize göre kesin alacağım ekstra önerilerinizi de bekliyorum.
Üçünü de oynadım açıkçası kılıç, yakın dövüş aksiyonunu çok sevdiğim için benim üçü arasından tercihim Dying Light 2 olurdu.

Bu biraz sizin neyden keyif aldığınızla ilgili bir durum. Ne tür ilginizi çekiyor?

RDR 2 kesinlikle, dip fiyatta şu an bir daha bu fiyata imkanı yok bulunmaz bence diğer oyunlarla kıyaslanması bile hata.

Geri
Yukarı