Dying Light 2 vs RDR2

RDR2 kesinlikle öyle ama Dying Light 2'yi sevmedim. Ki Dying Light 1. oyunun yeri bende ayrıdır çok severim.

Yani Dying Light2'yi hesap olarak alsan çok bir şey kaybetmezsin bence. Sana kalmış.
Bence de illa kütüphanende kalmasını istemiyorsan.
Çok katı bir Dying Light hayranıysanız Dying Light 2'yi tercih edebilirsiniz lakin RDR2, Dying Light 2'den daha kaliteli bir oyun ve buna itiraz edecek olan çok fazla kişi olduğunu sanmıyorum. Sadece eğer hızlı oynanış sizin çok önemli bir öğeyse RDR2'nin yavaş ve ağır bir tempoya sahip bir oyun olduğunu bilin. Bunun haricinde bence RDR2 her türlü açıdan DL2'den daha üstün bir oyun.
Görüşleriniz için teşekkürler. O zaman şuanlık RDR2 alıcam. Ama Dying light 2 de kesinlikle alıcam. Dying light 1 in definitive editionunu aldım dün. Normalde enchanted versiyonu vardı bende tekrar aşık oldum oyuna. Cidden bu polonyalılar oyunları iyi yapmaya başlıyor.

Dl 2'de neyi beğenmediniz hocam meraktan soruyorum?

Beklentim fazla yüksekti seçimlerin pek bir şeyi etkilediğini göremedim en azından final için. Parkur da ilk oyundan aldığım zevki alamadım. Daha vardır ama şu anlık aklıma gelenler bunlar oynayalı baya bir oldu. Dövüşler içinde aynısı geçerli ilk oyundan aldığım zevki alamadım. Hikayeyi ve sunumunu beyenmedim.

Dying Light hayranı biriyim RDR 2 fan boyu değilim ama hocam bu seçimde kimin alacağı belli Dying Light 2 RDR 2 ile boy ölçüşemeyecek seviyede açık dünyasının 400 saat olduğuna bakmayın hepsi birbirinin tekrarı RDR 2 öneririm üstelik çok daha ucuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı