Dying Light vs RDR 2

rdr2'den başlarsan diğer açık dünya oyunlardan keyif almaya bilirsin. Biliyorum saçma bir yorum ama arkadaşlarım rdr2 oynadıktan sonra her oyuna laf söylemeye hakaret etmeye başladılar. Rdr2 daha önce oynamadım ama standartları yükselten bir oyundur eminim. O yüzden rdr2'yi sonra oynamanızı tavsiye ederim.

ülkemizde dying light neden bu kadar popüler bir hal aldı hiç anlamıyorum. acaba harran muhabbeti yüzünden mi? orta klasmanda oyna, geç oyunu. keza tam ters şekilde de days gone sevilmiyor bence taş gibi oyun. herneyse rdr2 ile bunu kıyaslamak rdr'ye hakarettir. tavsiye olarak oyunu rush'lama doya doya bitir geze geze göre göre

Ülkemizde Dying Light neden bu kadar popüler bir hal aldı hiç anlamıyorum. Acaba harran muhabbeti yüzünden mi? Orta klasmanda oyna, geç oyunu. Keza tam ters şekilde de Days Gone sevilmiyor bence taş gibi oyun. Her neyse RDR2 ile bunu kıyaslamak RDR'ye hakarettir. Tavsiye olarak oyunu rush'lama doya doya bitir geze geze göre göre

Harran ile alakası yok. Harran harran değil zaten.

Sadece ismi var.

Dying Light'ı daha çabuk bitireceğinizi düşünüyorum. O yüzden ilk olarak Dying Light serisini bitirmenizi öneririm. Sonrasında RDR2 başlarsınız. Ben genelde en güzel şeyleri en sona saklamayı severim. Beklentim düşük olan şeyleri ilk sıraya sokarım önce onları halleder sonra yüksek beklentim olan şeye geçiş yaparım :D Size de aynısını öneririm. RDR2 çok daha üstün ve güzel bir oyun ve tadına vara vara oynadığınız takdirde çok daha uzun, eğlenceli olacaktır.

Dying Light bence mekanik olarak daha zevkli bir oyun. Parkur hissiyatı falan güzel ama hikayesi pekte sağlam değil. Sürekli sağdan sola git gel görevleri var bu da insanı baya bir sıkabiliyor. Yerinizde olsam trainer indirip öyle bitirirdim. Çünkü bu beceri ağacını tamamlamak falan 30-35 saat istiyor. Normal hikaye yan görevleri oynamadan 12-13 saatte bitirilebiliyor.

Dying Light hikayesi çok içine çekmiyor bir yerden sonra da item topla geliştir mantığına dönüyor oyun sıkıyor.

Geri
Yukarı