Cyberpunk vs GTA 5

Cyberpunk'ın kendi alanında bile GTA önde kısacası 250 TL'ni çöpe atmak istiyorsan Cyberpunk alırsın. 😂 Adamlar sizi dolandırdı tamamlanmamış oyun sattı övmeye devam edin kardeşim.

Tamamlanmış oyun çıktığından tekrar mı satacaklar? Bence 250₺ hakkediyor oyun. Hem iki oyunu kıyaslamayın artık, beğeneni var beğenmeyeni var. Önde olsa bile CB2077 fiziklerini beğenenler var.

Cyberpunk'a çöp demek :) Optimizasyon sorunu var diye oyuna çöp muamelesi yapılıyor.
Yo hayır, ben optimizasyon yüzünden çöp demedim. Genel olarak oyunun atmosferi, oyunun türü vs. hiçbir şekilde bana hitap etmiyor. Beğenmedim, bu yüzden çöp dedim. Kusursuz oyun yoktur, bir oyunu yüceltmekte aşırı saçma birşeydir.

Yo hayır, ben optimizasyon yüzünden çöp demedim. Genel olarak oyunun atmosferi, oyunun türü vs. hiçbir şekilde bana hitap etmiyor. Beğenmedim, bu yüzden çöp dedim. Kusursuz oyun yoktur, bir oyunu yüceltmekte aşırı saçma bir şeydir.
Bende o yönle karşılatırdım. Bir de konulu olmasını XD.

Yo hayır, ben optimizasyon yüzünden çöp demedim. Genel olarak oyunun atmosferi, oyunun türü vs. hiçbir şekilde bana hitap etmiyor. Beğenmedim, bu yüzden çöp dedim. Kusursuz oyun yoktur, bir oyunu yüceltmekte aşırı saçma birşeydir.
Yaptığınız hata da bu zaten hocam, oyuna direkt olarak çöp demeniz. Bana hitap etmiyor cümlesini kullansanız kimse size bir şey söylemeyecek fikrinize saygı duyacaktı. Çöp biraz ağır kaçıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı