Cyberpunk vs GTA 5

Aynen baya optimizasyon sorunu bunlar kesinlikle kardeşim haklısın. 🤣🤣🤣🤣
Evet, GTA V'i karşılaştırmaya devam edin. Siz haklısınız zaten.

AI'a grenade attığımda tepki vermiyor, çöp bir oyun.
Trafik sistemi kötü, çöp bir oyun.

Hani GTA V'in AI'ı küçüktür CP2077 desek anlayacağım şu karşılaştırmaları.

Oyunun yapay zekasının kötü olduğunu herkes söylüyor hocam. Ama sadece yapay zeka ve düzelebilecek teknik sıkıntılar sebebi ile oyunun geri kalanını görmezden gelip çöp kelimesini kullanırsanız oyuna haksızlık yapmış olursunuz. Hiç mi iyi noktası yok bu oyunun?
Çöp tabii ki. Oyun bana göre çöpse o oyun çöptür. Konu tartışmaya kapalıdır. Ben oyunları çöpleştirme bakanlığının "pıresıntıyım". Ben ne diyorsam o. Çöpse çöp bitmiştir. Dünyadaki oyunların iyi olup olmadığına ben karar veririm. Neden? Çünkü öyle!
Bence de çöp yanlış bir terim. Bana hitap etmiyor daha iyi olur, yani ben öyle diyorum.

Hmm, oyun size hitap etmiyor. Çok doğal. Çöp mü yani?

CP2077 yücelttiğimi kanıtlayacak bir şey sunabilir misiniz?
Cyberpunk'a çöp demek
Yani şu cümleyi okuyunca buradan yüceltmekten başka birşey çıkaramadım. Çıkaran varsa banada söylesin. Yani demek istediğim oyuna 7 yıl boyunca emek verilmiş eyvallah, fakat 7 yıl uğraşıldı diye oyun kusursuz mu olacak, beğenmediğimizi söyleyemeyecek miyiz? Rol yapma tarzı oyunları genel olarak severim, fakat bunu beğenemedim ilginç bir şekilde.

Çok yakın duruyorlar. RPG olması bir şey katmıyor pek. GTA deneyimi verdi bana.
GTA da yan görev diye bir şey mi vardı? Ben oynamadım sanırım oyunu.

100 saat üstü GTA V single player oynadım.

@Darqx siz oyunu sevmedim demiyorsunuz, çöp bir oyun diyorsunuz yalnız farkında mısınız? Oyun çöp değil diyorum, oyunu seviyorum dediğimde oyunu yüceltmiş mi oluyorum?

Yani şu cümleyi okuyunca buradan yüceltmekten başka birşey çıkaramadım. Çıkaran varsa bana da söylesin. Yani demek istediğim oyuna 7 yıl boyunca emek verilmiş eyvallah, fakat 7 yıl uğraşıldı diye oyun kusursuz mu olacak, beğenmediğimizi söyleyemeyecek miyiz? Rol yapma tarzı oyunları genel olarak severim, fakat bunu beğenemedim ilginç bir şekilde.
Beğenmediğinizi söyleyebilirsiniz, ben de söylüyorum fakat sizin söyleyiş biçiminiz çok yanlış.

Evet, GTA V'i karşılaştırmaya devam edin. Siz haklısınız zaten.

AI'a grenade attığımda tepki vermiyor, çöp bir oyun.
Trafik sistemi kötü, çöp bir oyun.

Hani GTA V'in AI'ı küçüktür CP2077 desek anlayacağım şu karşılaştırmaları.
Yapay zeka mı var oyunda da küçüktür diyeyim? Bu arada çöp demiyorum. 250 lirayı şuan haketmediği için almayacağım diyorum.

Geri
Yukarı