Cyberpunk'ın olmamış bir oyun olması

İnsanlar oyun buglardan dolayı ertelenince isyan ediyorlardı, şimdi mutlular mı acaba?

Her şeyin ilacı sabırdır. Azıcık daha sabretselerdi, n'olurdu yani? Hiç değilse ilk çıktığından itibaren sorunsuz oynarlardı.
O oyuncular hep varlar hocam.
Asıl sıkıntı yönetimde.

Bu adamlarda birazcık liderlik, kriz yönetimi yeteneği olsaydı şu anda bu oyunu en az 6 ay erteleyeceklerini bilirlerdi.

Rockstar boşuna beklemiyor. Boşuna insanlar, onlara farklı gözle bakmıyor.

İnsanların aceleciliği yüzünden oyunun erken çıkartmak zorunda kaldıklarını düşünüyorum. Hatırlarsanız bir ara 10 gün ertelemişlerdi. İnsanlar kıyamet kopardı resmen nasıl ertelerler diye. Azıcık sabretselerdi keşke.

Firmaya ölüm tehdidi yollamanın, sabırsızlığın sonucu işte bu. Bozuk, tamamlanmamış oyunu oynayın şimdi.
Sıkıntı sadece onlar değil, bu tip kesim hep vardı ve de olmaya devam edecek. Başından süresiz ertelenseydi veya uzun bir ertleme sürecine gidilseydi yazın, iş daha farklı olabilirdi ancak olmadı.

Neden acaba?

İnsanlar neden bu oyunu yapımcıları ölümle tehdit edecek kadar çok önemsedi ki? Şimdide düzeltmeleri için tehdit ederler. İşin bu kısmından bakmamıştım özür dilerim.

İnsanların aceleciliği yüzünden oyunun erken çıkartmak zorunda kaldıklarını düşünüyorum. Hatırlarsanız bir ara 10 gün ertelemişlerdi. İnsanlar kıyamet kopardı resmen nasıl ertelerler diye. Azıcık sabretselerdi keşke.
Madem oyun düzgün değil daha da düzgün olmayacak niye 2018 yılında XBOX Premier'inde Keanu'yu çıkarıp "Check this out" dedirttiler.

Hocam oyun çok erkan çıktı çünkü bazı insan demeye utandığım mahluklar ölüm tehditleri yağdırdılar. Hype trenine binmediğim için ben oyunu gerçekten çok sevdim. Oyun çıkmadan 1 ay öncesine kadar oyundan haberim bile yoktu. Forumda hocalarımdan duydum. Hiçbir şekilde oyun söyle mükemmel olacak, dünyanın en iyisi olacak diye umutlanmadın. Sadece keyif alırım dedim ve keyif alıyorum şu an oyundan.

Allahtan oyun üzerinde çok durmadım yoksa bende bağımlısı olurdum.Bizim 50-60 kişilik oyun gruplarımız var en az Cyberpunk seven sayısı 35-40 kişi vardı.Ben onlara ümitlenmemesi gerektiklerini söylemiştim.
Şimdi hepsi acil güncelleme gelsin diye ağlıyorlar :D

Geri
Yukarı