"D3" dinlediğim için arkadaşım yok

Dinlediğini insanlara soyleme mesela? İnsanlar sevmiyor olabilir, ayrica nedeni bir tek ona baglamamak lazim.
müziği severim okula giderken okulda vs dinliyorum ama galiba sorun bende :/
Adamın tek başına şarkısı yok nasıl dinledin?
Subahanallah d3 dinleyen biri var bu arada kimse için değilim h3p 1l3r1y3 falan var diğerleri hep 2run vs ile atılmıs featlar ama ondada d3ün verse cok iyi

Bir dinleyeyim dedimde neden arkadaşın olmadığını anladım.
sen ne dinliyorsun :D?

D3 Adında bir şarkıcı dinlediğim için arkadaşım yok. Sizce sorun bende mi yoksa dinlediğim şarkıcıda mı?
Kankam D3 baya yetenekli bence 2run da aynı şekilde. Onların yaptığı tarz Türkiye de sevilmiyor fakat yurt dışında dinleyeni çok benim arkadaşlarım da baya laf atıyor bana takma devam et. Politik şarkısı mükemmel bir şey bu arada özellikle D3'ün verse. Ayrıca bilmiyorsan Hoe Yanımda, 6 Bildirim, 1 Gece de 12 ve Double Check şarkısını önerebilirim. Yazmayı unutmuşum Mavi Işık birde. İleride bu adamların yaptıkları tarz popüler olursa öncüleri bu adamlar olucak. Benim arkadaşlar da Abugat ile çok dalga geçiyorlar ama hepsi dinliyor.

Sizce tek sorun D3 dinlemeniz mi? Kendinize karşı dürüst olmanız lazım. Kendi başınıza oturup öz eleştiri yapabilirsiniz. Dediklerimi yanlış anlamayın. Sizi yargılamaya çalışmıyorum. Sadece tek sorunun bu olması pek olası gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı