D700 Flux ışık yanmıyor

Hocam bence alternatifleride tercih edilebilir.

VS.
Paylaştıkların öyle ahım şahım PSUlar değil parana yazık olur hocam. Bırakın RM-X serisi seviyesinde olmalarını içlerinde iGPU sistemi emanet edemeyeceğim modeller bile var.

Paylaştıkların öyle ahım şahım PSUlar değil parana yazık olur hocam. Bırakın RM-X serisi seviyesinde olmalarını içlerinde iGPU sistemi emanet edemeyeceğim modeller bile var.
Hocam bende onu diyorum ahım şahım olmasına gerek yok bence. Gidip PSU ya 2.5K vermek saçma olur diyorum. Daha iyi olabilir ama ona verilcek bütçe daha farklı şeylere harcanabilir.

Paylaştıkların öyle ahım şahım PSU'lar değil parana yazık olur hocam. Bırakın rm-X serisi seviyesinde olmalarını içlerinde iGPU sistemi emanet edemeyeceğim modeller bile var.

Geri dönüş yapmadılar. İade süreci ile ilgili. Bu arada siz RGB giriş söylediniz ama biz ana kartta onu bulamadık maalesef. Ayrıca kasanın fanlarının güç girişi yanlış mı taktık ne yaptık bilmiyorum ama fanlar çalışmıyor. İşlemci fanı çalışıyor sadece.

Geri dönüş yapmadılar. İade süreci ile ilgili. Bu arada siz RGB giriş söylediniz ama biz ana kartta onu bulamadık maalesef. Ayrıca kasanın fanlarının güç girişi yanlış mı taktık ne yaptık bilmiyorum ama fanlar çalışmıyor. İşlemci fanı çalışıyor sadece.
Hocam anakart ve kabloların gözüktüğü net bir foto atarmısınız?

Hocam hiç RGB portu yok mu? Şunlardan:
NHjUi2ej4HpOc_buYpU708t0_51rb1fGJw.png

İş çok karışmışa benziyor hocam...

Hocam bende onu diyorum ahım şahım olmasına gerek yok bence. Gidip PSU ya 2.5K vermek saçma olur diyorum. Daha iyi olabilir ama ona verilcek bütçe daha farklı şeylere harcanabilir.
Hocam tam anlatamadım galiba... paylaştığınız PSUlardan bazıları ekran kartsız sistemleri bile emanet etmek istemeyeceğim türden. Onlara 1500-1600 TL vermektense 1000 TL fazla verin.
1000 TL ile neyi yükseltebileceksin sanki? Hadi yükselttin diyelilm düzgün beslenmedikten sonra risk altında olacaklar, değer mi buna?

Bazı paylaştıkların alternatif alınmayacak kadar kötü. Daha ucuz alternatif istiyorsan buyur:

En ucuz da şu olur:

Hocam hiç RGB portu yok mu? Şunlardan:
NHjUi2ej4HpOc_buYpU708t0_51rb1fGJw.png

İş çok karışmışa benziyor hocam...

Hocam tam anlatamadım galiba... paylaştığınız PSUlardan bazıları ekran kartsız sistemleri bile emanet etmek istemeyeceğim türden. Onlara 1500-1600 TL vermektense 1000 TL fazla verin.
1000 TL ile neyi yükseltebileceksin sanki? Hadi yükselttin diyelilm düzgün beslenmedikten sonra risk altında olacaklar, değer mi buna?

Bazı paylaştıkların alternatif alınmayacak kadar kötü. Daha ucuz alternatif istiyorsan buyur:

En ucuz da şu olur:
Benim psu şuan ses yapmıyor gibi duruyor. İade uğraşmayıp devam edeceğim sanırım, yük altında test edeceğim ses yapmazsa devam ederim. Bakacağız bugün anakarta, umarım yapabiliriz. Fotoğraf atarım ve desteğinizi isterim hocam.

Hocam anakart ve kabloların gözüktüğü net bir fotoğraf atar mısınız?
Hocam kasanın fan kontrolü bozuk olabilir mi veya ana kartın? Bir türlü çözemedim ben bu işi, can sıkıcı bir hal aldı. @P R O F O U N D

Dosya Ekleri

• 20230329_185630.jpg
    20230329_185630.jpg
    194,7 KB · Görüntüleme: 13
  • 20230329_185614.jpg
    20230329_185614.jpg
    128,5 KB · Görüntüleme: 20
  • 20230329_185608.jpg
    20230329_185608.jpg
    237,1 KB · Görüntüleme: 11
  • 20230329_185544.jpg
    20230329_185544.jpg
    123,3 KB · Görüntüleme: 19
  • 20230329_185537.jpg
    20230329_185537.jpg
    222,4 KB · Görüntüleme: 20
  • 20230329_185544.jpg
    20230329_185544.jpg
    123,3 KB · Görüntüleme: 9
@Yerli padawan
D_LED'in sol tarafındaki LED_C'yi denediniz mi hocam? Eğer giriş onu desteklemiyorsa kontrolcüden olma olasılığı %80 demektir.
Denemedim, denerim. Bozuk olma durumunda garantiye mi gider, daha kasayı alalı 14 gün olmadı. Bu arada bu kasanın kontrolcü ek bir aparatı olabilir mi acaba?

Dünya üzerindeki en iyi PSUlardan, bu fiyata çıkmışken en alınabilir PSU bu. Neden pahalı geldi?

Yok, öyle şey olmaz. Doğrudan THH'ye başvuracağını hatta durumu mahkemeye taşıyacağını söyle. Blöf yap, tutşuşsunlar.
Bu sabah iade ve değişim yapacaklarını fsp ile görüştüklerini söylediler. Yollayacağım psu, iade yaparlarsa alternatif bakar mıyız hocam? @P R O F O U N D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı