DA Forum'u nasıl buldunuz?

• Konuyu başlatan Hanzy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 285
  • Görüntüleme 17B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Üslubuna dikkat et yaşın belli oluyor zaten. Rampage önce Sohoo, Sama gibi markaları ithal edip Türkiye'de pazarladıktan sonra FSP'ye PSU yaptıracak bütçeyi bulsun sonra gel konuş.
Yaş önemli drğil baş önemli. Buarada üslubumda herhangi bir hakaret falan göremiyorum hatta istersen raporla. Buarada senin de direk Rampage görünce daha modeline bile bakmadan "C4" demen yaşını ve zihniyetini belli etmiyor değil.

@kirknewsted kaybedeceğin belli zaten, gelip bana onu savunma. Diğer bileşenlerden kısıp ekran kartına yüklüyor. 1500 TL indirim konusunda onun yapacağı bir şey değil, site kendisi belirliyor.
1500TL'yi site belirlemiyor adam markalarla konuşuyor ve siteye ucuz gidiyor bu sebeple, bir şey bilmiyorsun konuşma madem.

Yaş önemli drğil baş önemli. Buarada üslubumda herhangi bir hakaret falan göremiyorum hatta istersen raporla. Buarada senin de direk Rampage görünce daha modeline bile bakmadan "C4" demen yaşını ve zihniyetini belli etmiyor değil.
Sen de ikiside yok dostum, yaş tecrübedir. Bana karşı sarkastik ifadeler kullanıp dalga geçiyorsun, klavye artistliği yapma. Ver Discord'unu konuş benimle öğren yaşımı ne dersin?

@kirknewsted kaybedeceğin belli zaten, gelip bana onu savunma. Diğer bileşenlerden kısıp ekran kartına yüklüyor. 1500 TL indirim konusunda onun yapacağı bir şey değil, site kendisi belirliyor.
Site kendisi mi yapıyor? Peki sana şunu sorayım. Madem site kendisi yapıyor diyorsun, neden en F/P sistemler (DA-MD1,DADG2,DA SISTEM serisi vs.) Donanım Arşivi tarafından yapılıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum Çin'de merdiven altı üretiliyor, kağıt üzerinde 80+ gold modüler falan olması bir şey değiştirmez, malzeme kalitesi elinde kalır.
Dostum Çin'de üretilmesi bir şeyi kanıtlamaz. Ciddiyim sana gel açalım bakalım diyorum, güveniyorum kendime. Bunu da sana kanıtlarım hatta bana inanmazsan @Sylveon ve @HABAR hocalarım anlatsın.

Sen de ikisi de yok dostum, yaş tecrübedir. Bana karşı sarkastik ifadeler kullanıp dalga geçiyorsun, klavye artistliği yapma. Ver Discord'unu konuş benimle öğren yaşımı ne dersin?

Bana uyar. Bu arada sen yaşın her şey olduğunu sanıyorsun. Yaşın benden büyük olsa bile benden daha mantıklı biri olduğunu sanmam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı