DA Forum'u nasıl buldunuz?

• Konuyu başlatan Hanzy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 285
  • Görüntüleme 17B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kalite farkı diye buna deniyor işte, sadece konu sahipleri değil normal kullanıcılar bile bilmiyor.
İşte kendi tuzağınıza düştünüz, az önce Çin malı kapasitör kullanıyor kalitesiz diyordunuz, şimdi kalite farkı diyorsunuz. Dostum her Çin kapasitörü aynı mı, değil. O zaman Çin malı diye kötülemeyin ETX serisinde orta seviye denebilecek kapasitörler var.

Hiç bir forum kusursuz olamaz. Bir çok forumda bulundum ve Donanım Arşivi forumun iyi bir forum olduğunu söyleyebilirim. Tabi ki eksikleri var, hatta çok var. Ancak genel anlamda gayet iyi bir yer. Forumu fazlasıyla güzel buldum.

İşte kendi tuzağınıza düştünüz, az önce Çin Mali kapasitör kullanıyor kalitesiz diyordunuz, şimdi kalite farkı diyorsunuz. Dostum her Çin kapasitörü aynı mı, değil. O zaman Çin Mali diye kötülemeyin etx serisinde orta seviye denebilecek kapasitörler var.

Yahu niye anlamıyorsun ben ne diyorum sen ne diyorsun. Elinde tek bu var tabii.

IQ testi sonucu söylediğine göre kesin 7 yaşında bu çocuk. İnternette yapılan IQ testlerine inanıyorsan bir şey demiyorum.

Bu arada 7 yaşında olsam okuma yazma tam bilmezdim. Bunu düşünememiş olman senin yaşını ve zekanı belli ediyor.

Teknik destek konusunda orası cahil kaynıyor. Daha DDU ne bilmeyen var. Technopat'ın teknik desteği çok sağlam.

Ben yanlış yönlendirilen birini görmedim. O "cahiller" sayıca çok çok azlar ve öğreniyorlar. Abdullah hacıgül'e demediğini bırakmayan kişiler var bu forumda. Abdullah abi hiçbir zaman Rampage Gamepower PSU falan önermedi. Marka olarak sadece klavyelerde Gamepower videoları çekmiş olabilir ama forumda hangi klavyelerin kronik sorunu var hepsinden bahsedildi. O adama bilgisiz diyen boş yapıyordur.

RM750 2019 modelin neresi eski pardon?
Revize edilmiş olan modellerden bahsetmiyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Revize edilmiş olan modellerden bahsetmiyorum
Ben revize edilmişlerden bahsediyorum. Basbaya Çin malı kapasitör kullanıyor ama olay bu değil, senin dediğin ''Çin malı kalitesiz kapasitörler'' madem kalitesiz dostum bana kanıt atar mısın? Beni dinlemiyorsun @HABAR ve @Sylveon açıklayınca ne diyeceksin acaba? Onların diyeceği şudur;
''Kötü bir model değil ancak Performance GD daha mantıklı.''

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı