Elektronik Daemon [Bafır] | AMD Ryzen 5 5600 6700XT sistem 15199TL

Ne kadar kötü olabilir ki? FSP markası gayet iyidir.
Hocam her ihtimale karşı diğer sistemde size 3 kasa söylemiştim (Cougar Mx 440 ya da Mb511 veya TD 500) bunlardan birini alsak sıkıntı çıkar mı ya da siz hangisini öneriyorsunuz?
Diğer sistem daha mantıklı geliyor ama hem stoğu bitebilir hem de niyeyse İntel'e karşı soğuğum o yüzden diğer sistemdeki kasaları sordum size , sizi de yorduk kusura bakmayın lütfen. :(

Hocam her ihtimale karşı diğer sistemde size 3 kasa söylemiştim (Cougar Mx 440 ya da Mb511 veya TD 500) bunlardan birini alsak sıkıntı çıkar mı ya da siz hangisini öneriyorsunuz?
Diğer sistem daha mantıklı geliyor ama hem stoğu bitebilir hem de niyeyse İntel'e karşı soğuğum o yüzden diğer sistemdeki kasaları sordum size , sizi de yorduk kusura bakmayın lütfen. :(
Bence 6700 XT sistemi MX 440 yaparak alın bitmeden. Bütçeyi zorlamaya gerek yok diye düşünüyorum.

Arkadaslar konunun acemisiyim
Bu sistemdeki parcalari akakce uzerinden hesaplayinca yaklasik 14.450-15.250 seviyesine geliyor.
Bu acidan bakinca yine de firsat denir mi? Hespni tek saticidan almanin avantaji var midir

Arkadaşlar konunun acemisiyim
Bu sistemdeki parcalari Akakçe uzerinden hesaplayinca yaklasik 14.450-15.250 seviyesine geliyor.
Bu acidan bakinca yine de firsat denir mi? Hespni tek saticidan almanin avantaji var midir?

Montajlanmış test edilmiş olarak geliyor. Windows kurulu.
Eğer dediğiniz gibi 14250 civarına toplanıyorsa montaj için 1000 TL vermek mantıksız
Tam tersi tek tek toplayınca 1.000-2.000 TL daha pahalı olmalıkı tüm sistemi buradan almanızın bir anlamı olsun

Sistemin son fiyatı ne kadar tuttu?

Anakart yükseltmesi mantıklı olmuş, RAM'i sırf RGB için 3200 MHz almak yerine 3600 MHz CL17 olan Fury Beast yapmanızı tavsiye ederim. 500 GB 980 Pro'ya asla ama asla 1800 TL yükseltmek için verilmez. 5400 RPM 4TB HDD almak da mantıklı değil. 1 TB 7200 RPM Toshiba P300 veya WD10EZEX eklemesi çok daha mantıklı. Kasa seçimi güzel. Kasanın kendisi iyi denebilecek seviyede, PSU da kötü değil. TD500'e gerek olduğunu düşünmüyorum.

Dediğim şekilde yükseltildiğinde 17.334, 39 TL fiyat oluyor, sonrasında SSD alabilirsiniz. Sonuçta 2 adet M.2 slotu mevcut anakartta. Sizin dediğiniz haliyle alınmaz ama şu an alınır.

Ryzen 5 5600 maksimum 3200MHz frekans destekliyor 3600MHz RAM almanın bir mantığı yok.

Ryzen 5 5600 maksimum 3200MHz frekans destekliyor 3600MHz RAM almanın bir mantığı yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5600X de aynı şekilde ama bayağı FPS farkı var, bu yüzden önerdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı