Daha düşük sistem testlerde daha yüksek FPS alıyor

Will Bettelheim

Hectopat
Makaleler
1
Sistem.
*Msı GTX 1050 Ti Aero ITX.
*i3 7100.
*8GB G.Skill Aegis 2400MHz.
*Msı B250M Pro-VD
YouTube'da izlediğim benchmark testlerinde işlemcisi benden düşük olan bir benchmarkta benden yüksek FPS alıyor, üstüne video çekiyor. Buna rağmen FPS değerleri bende yüksek. Bu nasıl oluyor? Bilgisayarı sıfırlamalı mıyım acaba?

Benchmark bu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem.
*Msı GTX 1050 Ti Aero ITX.
*i3 7100.
*8GB G.Skill Aegis 2400MHz.
*Msı B250M Pro-VD
YouTube'da izlediğim benchmark testlerinde işlemcisi benden düşük olan bir benchmarkta benden yüksek FPS alıyor, üstüne video çekiyor. Buna rağmen FPS değerleri bende yüksek. Bu nasıl oluyor? Bilgisayarı sıfırlamalı mıyım acaba?

Benchmark bu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam driverlarinizi eksiksiz güncelleyin.

Hocam Windows'unuz orjinalse Windows Update ayarlarını chipset driverlsrini da güncelleyin.

Windows bozulduğunda kendim Windows yükledim rufus falan normalde orijinal Windows 10 Home key var OEM olarak, ama kurarken hata aldım ve Pro sürümünü kurdum onda da key olmadığında sağ alta Windows'u etkinleştirin yazıyor, USB'den Windows 10 Home mu kurmalıyım chipset driverları için.Bilgisayarı alalı 3.5 yıl oldu neredeyse hiç chipset güncellemedim,biosta aynı şekilde hiç güncellemedim
Birçok şey etken olabilir. Arkada çalışan programlar, kurduğunuz driverlar, kullandığınız Windows sürümü.

Arkada Discord hariç uygulama yok, Drive'lar son sürüm, Windows 10 kullanıyorum, hangsini de sorun var Windows 10 değil de Windows 8.1 mi kurmalıyım?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı