Daireye fiber kablo çekmek

Ben bugün türknet başvurusu yaptım. Fiber paketi tanımladılar. Belgeleri göndereceğim yarın. Ancak dediğim gibi binadaki Fiber-GPON kutusundan daireme kadar gelen bir sarı fiber kablosu yok. Siz bunu saha ekibiyle ücreti karşılığında hallettiğinizi söylemiştiniz. Benim de aynı işlemleri yapmam için nasıl bir yol izlemem lazım sizin tecrübelerinize dayanarak? Aynı zamanda aşağı yukarı bir fiyat verebilir misiniz? Eki Görüntüle 769043
Ben Turknet abonesiyim geçemiyorum çok saçma.

Son düzenleme:
Ben bugün TurkNet başvurusu yaptım. Fiber paketi tanımladılar. Belgeleri göndereceğim yarın. Ancak dediğim gibi binadaki Fiber-GPON kutusundan daireme kadar gelen bir sarı fiber kablosu yok. Siz bunu saha ekibiyle ücreti karşılığında hallettiğinizi söylemiştiniz. Benim de aynı işlemleri yapmam için nasıl bir yol izlemem lazım sizin tecrübelerinize dayanarak? Aynı zamanda aşağı yukarı bir fiyat verebilir misiniz? Eki Görüntüle 769043

@MoonDrag merhaba hocam, sizinle aynı durumdayım. Binamda fiber kutusu(TT) var fakat dairelere kablolama yok. TurkNet üzerinden ADSL hizmeti alıyorum. TurkNet mevcut aboneleri fibere geçirmiyor. Bende farklı bir ISS üzerinden fibere başvuracağım. Siz kablolamayı nasıl hallettiniz? Kablolamayı benim elektrikçi ile mi yapmam gerekir yoksa TT ekiplerinin mi yapması gerekiyor? Cevaplarsanız sevinirim.

@MoonDrag merhaba hocam, sizinle aynı durumdayım. Binamda fiber kutusu(tt) var fakat dairelere kablolama yok. TurkNet üzerinden ADSL hizmeti alıyorum. TurkNet mevcut aboneleri fibere geçirmiyor. Bende farklı bir ISS üzerinden fibere başvuracağım. Siz kablolamayı nasıl hallettiniz? Kablolamayı benim elektrikçi ile mi yapmam gerekir yoksa TT ekiplerinin mi yapması gerekiyor? Cevaplarsanız sevinirim.

TT ilçe müdürlüğüne gidip binanızın bütün fiber işlemlerinin tamamlandığını ve kablolama istediğinizi söyleyin. Yaparlarsa kendileri yaparlar. Ben bu şekilde gittiğimde ertesi gün kablolama için gelmişlerdi. Siz yine de gidip bir sorun. Pazartesi günü.

@MoonDrag merhaba hocam, sizinle aynı durumdayım. Binamda fiber kutusu(TT) var fakat dairelere kablolama yok. TurkNet üzerinden ADSL hizmeti alıyorum. TurkNet mevcut aboneleri fibere geçirmiyor. Bende farklı bir ISS üzerinden fibere başvuracağım. Siz kablolamayı nasıl hallettiniz? Kablolamayı benim elektrikçi ile mi yapmam gerekir yoksa TT ekiplerinin mi yapması gerekiyor? Cevaplarsanız sevinirim.
Hocam yaptınız mı durum nedir bende de aynı durum var.

Geri
Yukarı