Danıştay Ayasofya’da son sözü söyledi Müze kararı iptal

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ülkede her yer camii. Daha neyine yapıyorlar. Çok kötü oldu. Bari başka görüşlere saygıları olsun.
Bu ülke ayakta duruyorsa şehitlerimizin kanı, şehit annelerimizin duası ve camiilerimiz sayesinde ayakta duruyor.

Bu koyunlarla başa çıkılmaz. Son sözümü söyleyeyim:

Çok şükür! Hamdolsun! Camii oldu gerekirse 1.5 lira param var pazara gidemiyorum diye intihar ederim ama Ayasofya'ya dokundurmam! Bazıları 50000 dolarlık çanta alsın ben geçinemeyeyim ama banane! Çocuklarım kurusun diye ellerine kurutma makinesi veririm sonra intahar ederim ama banane! Lanet kalktı! Dolar 1 lira oldu! Amerika 15 Temmuz'da adını birleşik müslüman devletleri olarak çevirecek! İsrail filistine bütün topraklarını geri veriyor! Almanlar ekonomilerini Türkiye'ye bırakıyor! İlk 1'deyiz!

Neden? Müslümanlıktan önce o topraklarda yahudiler yaşamıyor muydu?

Yalnız ora fethedildi. Zaten Mescid-i Aksa'yı yahudiler kullanmıyor bile. Sadece asker falan koyuyor müslümanların ibadet özgürlüğünü engellemek için. Orayı sinagog yapmaya da çalışmıyorlar. Sinagog falan Osmanlı zamanında bile orada bayağı varmış. Onlara göre ağlama duvarı, Süleyman Mabedi kutsal. Oraya da zaten tarih boyunca dokunulmamış. Örnek: Selahaddin Eyyübi.
Pekala o zaman neden türbeyi kaçırdık kaçtık? Orayı savunmak yerine?
Ben zaten malum kişiyi desteklemiyorum dostum. Sadece ilk defa bir kararını destekliyorum Galaksi liderimizin.
Z kuşağını hafife almayın. 2-3 milyon arası seçmen oyunu kullanamasın diye erken seçim yaptı erdoğan. ortaokul bitirip memur olan tayfa savunsa bile dil bilip/üniversite okuyup iş bulamayan tayfa onları ezecektir.

O para kültür bakanlığına gidiyor. Kültür bakanlığı da hem hakem, hem de kazanan kişinin babası olan tamamen güvenli spor etkinlikleri düzenliyor.
Sonrada kültür vergisi alıyor :D.

Son düzenleme:
Ortada bir kanunsuzluk vardı. Bu düzeltildi. Evet isteyenler çatlayabilir. Yorumlara kahkaha emojisi atarak aklınca alaya alabilir. Biz kazandık!

Kazandığımız şey, elimizden alınan cami, hakkımız.
Gülmekten çatladığım doğrudur.

Ortada bir kanunsuzluk vardı. Bu düzeltildi. Evet isteyenler çatlayabilir. Yorumlara kahkaha emojisi atarak aklınca alaya alabilir. Biz kazandık!

Kazandığımız şey, elimizden alınan cami, hakkımız.
Kudursunlar bırak. Bugün Ayasofya Camii, yarın Mescid-i Aksa ve niceleri.

Bu koyunlarla başa çıkılmaz. Son sözümü söyleyeyim:

Çok şükür! Hamdolsun! Camii oldu gerekirse 1.5 lira param var pazara gidemiyorum diye intihar ederim ama Ayasofya'ya dokundurmam! Bazıları 50000 dolarlık çanta alsın ben geçinemeyeyim ama banane! Çocuklarım kurusun diye ellerine kurutma makinesi veririm sonra intahar ederim ama banane! Lanet kalktı! Dolar 1 lira oldu! Amerika 15 Temmuz'da adını birleşik müslüman devletleri olarak çevirecek! İsrail filistine bütün topraklarını geri veriyor! Almanlar ekonomilerini Türkiye'ye bırakıyor! İlk 1'deyiz!

Neden? Müslümanlıktan önce o topraklarda yahudiler yaşamıyor muydu?

Senin fikrin sana benimki bana. Sadece çomar kitle bu olayı abartıyor. Sanırsın ordu sefere çıkıyor tüm Avrupa'yı fetih edeceğiz. Ben senin fikrine saygı duyuyorum. Desteklesem de desteklemesem de bu fikir senin hakkın ve ben senin fikrine hiçbir türlü hakaret edemem :). Ama Dünya liderimize laf yok. (!)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı