Dark Souls 2, 60 TL

@serhatcandev bir fırsat verebilirsiniz. Zor oyundur, bunu bilerek alın. Elden Ring ve Dark Souls'un ikisini de oynadım. Dark Souls daha zor gelmişti. Aynı şekilde Sekiro'da oynadım. Sekiro'dan zor.
Bilemedim ya, ona vakit ayırmak içimden geçmedi niyeyse. Neyse Tomb Raider'ın son oyunu indirime girsni bu fiyata iniyor onu alırım. Teşekkürler yine de.

@Esrefovic teşekkür ederim. Yanlış bilgi vermemek adına Online sunucuları kapalı diye mesaj yazdığım kısımların üstünü çizdim. Geri dönüşünüz için teşekkürler.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE @Osman Nuri23 BANDAI firmasında yurt dışında da nefret ediliyor. Dark Souls 3'ü hâla daha 60 dolardan(Elden Ring ile aynı fiyat) satmaları bir yana 3 yıl boyunca Steam'de indirim yapmadılar. Hadi başta sebep sunucuların kapalı olmasıydı ki bu saçma ama neyse. Sunucular açıldıktan sonra hâla indirim yapmadıklarında biri neden Steam'de indirim yapmadınız diye sormuştu ve cevap şuydu: "Biz oyunu sattığımız fiyattan memnunuz". Yani evet neredeyse 10 yıllık oyunu 60 dolardan satmak veya en fazla %50 indirim yapmak onlar için aşırı derecede iyi fiyat.

Zamanında Sekiro'yu Activision yayınlayacak diye gerilenler vardı. BANDAI'ye Activision'dan daha çok güvenenler vardı. Activision, Sekiro'ya sürekli indirim yapıyor en azından.

Hiç değilse Activision, BANDAI gibi gıcık firma değil. 2016 yapımlı oyuna $60 istemek yüzsüzlüktür arkadaşlar, yabancılar da bu durumu tepkisini gösteriyor zaten. Oyuna verilebilecek en iyi tepki, bu oyunu almamaktır. Oyunu bir şekilde oynarsınız işte. Anlayın siz.

Geri
Yukarı