Dark Souls 2, 60 TL

Bu versiyonun güncel olmadığını eğer güncel bir Dark Souls 2 istiyorsanız Scholar of the First Sin gerektiğini unutmayın. Birde galiba bu sürümde sunucular hâla kapalı.
O versiyon 440 TL. Arada bu kadar fiyat farkı varken bu tercih edilebilir. Yoksa dediğiniz gibi o versiyon daha iyi.

@Fikop verdikleri tatlar çok farklı, ona bir şey demiyorum; ancak bu firma yurt dışında da pek sevilen bir firma değil ve oyunlarına neredeyse bir sene boyunca hiçbir indirim yapmamış firmadan bahsediyoruz ve Steam tartışmalar kısmında da dalga geçer gibi oyunlarının fiyatının da uygun olduğunu söyleyerekten kendi oyunlarını, güncel oyunlarla kıyaslıyorlar.

Orijinal Dark Souls 2 sorunlu bi oyun arkadaşlar, gerek düşman yerleştirmeleri, gerek hitboxlar, gerek level dizaynları aşırı bozuk bi oyun. Scholar Of The First Sin, bu sorunlar düzeltildiği versiyonudur fakat o da aşırı pahalı. Genel anlamda Souls oyunları arasındaki en yenilikçisi ve en farklısıdır bunun sebebi zaten oyunun asıl yönetmeni Miyazaki yerine başkasının olmasıdır.

@Fikop verdikleri tatlar çok farklı, ona bir şey demiyorum; ancak bu firma yurt dışında da pek sevilen bir firma değil ve oyunlarına neredeyse bir sene boyunca hiçbir indirim yapmamış firmadan bahsediyoruz ve Steam tartışmalar kısmında da dalga geçer gibi oyunlarının fiyatının da uygun olduğunu söyleyerekten kendi oyunlarını, güncel oyunlarla kıyaslıyorlar.
BANDAI'den nefret ederim. Dark Souls'ları fiyatları zamlanmamışken 1 yıl indirim yapmadılar. Param olsa bile almam artık Dark Souls oyunlarını.

Irkçılık gibi olmasın ama ortalama Japon kafası demek istiyorum :). Yapacak bir şey yok gibi bu duruma. Keşke diğer oyunlarda büyük indirime girseler. Elden ring için kapılarında kira bekleyen ev sahibi gibi bekliyorum :).

O versiyon 440 TL. Arada bu kadar fiyat farkı varken bu tercih edilebilir. Yoksa dediğiniz gibi o versiyon daha iyi.
10 yıllık oyuna da 440TL fazla evet. Ki zaten Scholar of the First Sin bazı düşman dizilimleri yüzünden daha zor.

@Osman Nuri23 aha, sonunda bu firmayı bilen birisinin çıkması beni sevindirdi. Bu firma paragöz firmadır, her oyun firması oyununa indirim yapıyorken bu oyun firması bir sene boyunca hiç yapmadı ve kendi oyunlarını bulunmaz Hint kumaşı kefesine koydular. Zaten Online sunucuları kapalı, oynarız bir şekilde :D Satın almak zorunda değiliz.

Geri
Yukarı