Dark Souls 2, 60 TL

Hiç değilse Activision, BANDAI gibi gıcık firma değil. 2016 yapımlı oyuna $60 istemek yüzsüzlüktür arkadaşlar,
Konu 60 dolardan satmaya gelince Activision'da aynı hocam. Onlar da Black Ops 3'ü neredeyse 10 yıllık olmasına rağmen 60 dolara satıyor Steam'de. Ha yine de %10'da olsa %50'de olsa bir indirim yapıyor. BANDAI o konuda daha gıcık. Birde Activision eski oyunlarına %500 zam yapmıyor. Black Ops 3 60 dolar olmasına rağmen hâla 260TL fiyatta.

Hiç değilse Activision, BANDAI gibi gıcık firma değil. 2016 yapımlı oyuna $60 istemek yüzsüzlüktür arkadaşlar, yabancılar da bu durumu tepkisini gösteriyor zaten. Oyuna verilebilecek en iyi tepki, bu oyunu almamaktır. Oyunu bir şekilde oynarsınız işte. Anlayın siz.
Activision kıracağı parayı her sene deli gibi kırıyor zaten aynı şeyi yaparak :D Bi zahmet Sekiro’ya falan indirim yapsınlar yahu.

@Berk Count yapsınlar, yapmasın demiyorum. BANDAI gibi de yapabilirdi. Onu diyorum.
@NotAKnightAnymore Dark Souls 3 uzun süre 180 TL fiyattan satıldı ve oyuna hiçbir şekilde indirim yapılmadı. Oyunu alırım diye düşünüyordum; fakat bir baktım indirimin gelmediği gibi bir günde 899 TL olmuştu.

Bu arada Normal versiyonu alıp sonradan da SOTFS Upgrade'ini alırsanız sanırım daha ucuza geliyor yenilenmiş versiyonu.
1694108547730.png

1694108520928.png

Steamda gezinirken "Dark Souls Serisi" ve "indirim" yazısını yan yana görünce bi afalladım, normalde bildiğiniz gibi büyük indirimler olan yaz ve kış indiriminde girer indirime, ama geçtiğimiz 2 sene indirime bile sokmadılar doğru düzgün, öyle bir yazıyı görünce direk buraya ışınlandım. Kaç yıllık oyunları yüzde 50 indirime sokmalarını geçtim, indirime girdi diye seviniyor oyuncular, bu Bandai ne zaman akıllanır acaba?

@RedFalcon1 BANDAI hiçbir zaman akıllanmayacak, sanmıyorum. Her firmanın oyunlarına indirim yaptığı zamanlarda, bu adamlar hiçbir oyununa indirim yapmadı ve oyun fiyatlarının uygun olduğunu söylüyorlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı