Dark Souls oyunlarında temel mekanikler

Peki 1.oyun ile Remastered arasındaki fark nedir? Bu saçmalıkları düzelttilerse Remastered'e şans veririm.
Görsel iyileştirme ve 60fps haricinde bir şeyin değiştiğini sanmıyorum. Sen öl diye yapılan oyun asıl 2. Oyun. Hiçbir souls oyununda bu kadar adaletsiz olduğunu hissetmedim. Ayrıca bosslar da çok sıkıcı, insanların bu oyunu neden beğendini bilmiyorum.

Peki 1.oyun ile Remastered arasındaki fark nedir? Bu saçmalıkları düzelttilerse Remastered'e şans veririm.

Bu konumdan 1 önceki konuma bakın.

Benim bildiğim poise oydu. 50 poise ile gittiğin yer ile 100 poise ile gittiğin yer aynı olsa da hasar düşüyordu.

Ona bakarsan oyun için tam çözümler de gereksiz. Wiki de tüm bossların lokasyonları, tüm eşyaların lokasyonları yazıyor.
Onlar en azından detaylı yapıyorlar. Sen poise'nin işlevini bile yanlış yazmışsın. 5 tane bilgi vermişsin 1 i yanlış zaten. Sırf konu açmak için konu açmayın.

Benim bildiğim poise oydu. 50 poise ile gittiğin yer ile 100 poise ile gittiğin yer aynı olsa da hasar düşüyordu.
Poise'ı yüksek zırhların defansları da yüksek oluyor haliyle o yüzden böyle bir yanılgıya kapılmışsınız. Zırh daha iyi koruduğu için poise daha yüksek olduğu için değil o fark.

İlk oyunda Blighttown'da nasıl sövdüm o toxiclere.

Poise yüksekse zırh da yüksektir. Poise'nin olayı senin sarsılmanı engellemesi. Özellikle oyunun son bosslarından bed of chaos'da bu çok işe yarıyor. Poisen düşükse seni direk yere düşürürken yüksek poise varken o kadar uzağa savuramıyor.

Onlar en azından detaylı yapıyorlar. Sen Poise'nin işlevini bile yanlış yazmışsın. 5 tane bilgi vermişsin 1'i yanlış zaten. Sırf konu açmak için konu açmayın.

Dışarıda olduğum için verebileceğimin en iyisini verdim. Diğer rehber konularıma bakmanı öneririm.

Benim rehber izlediğim kişi emin çıtak'ta hasar olayını söylüyordu poise için ama bilgi için teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…