Dark Souls oyunlarında temel mekanikler

@Smuya @Fatalis @dreambullet @Elio Talvinen @PlatonikPrens @HACIDANİKİNCİEL

Reisler bu oyun türü hakkında bilgilisiniz sanırım. Şimdi sizden bu resmi değerlendirmenizi istiyorum sizin değerlendirmelerinize göre oynayıp oynamayacağım şekillenecek. Üstadlarım resmi indirin, oylamayı sayı olarak değil şu şekilde yapın.

Muazzam - iyi - normal - kötü - berbat

Yani paintten düzenleyip bu 5 kelimeyi o boşluklara yazın. Şimdiden merak ediyorum aklımdaki şu soru işaretleri kalksın. Sadece benim değil milletin de aklındaki suallere yanıt bulmuş oluruz.

Eki Görüntüle 1764743
1-5 arası değerlendirme daha mantıklı geldi bana. Çok sığ bir değerlendirme ama ben böyle puanladım. Bence düşünmeden DS3 oynayın.

Dosya Ekleri

• IMG_20230503_164907.png
    IMG_20230503_164907.png
    31,4 KB · Görüntüleme: 22
Şu Listeye göre Dark Souls 2'yi görünce hızla uzaklaşmak lazım 😆 DS3 ise kesinlikle oynanmalı 1 konusunda harita ve düşmanlar iyi demişsin. Düşünülebilir aslında. Öncelikle liste için teşekkür ederim diğer arkadaşlarının yapacağı derecelendirmeyi de aşırı merak ediyorum.
2 seride en az sevilen oyundur zaten, serinin hayranlarının ikiye bölmüştür :D Ben onu da çok severim ama sıkıntılı olduğu konular da bariz, Dark Souls 3 benim seride en beğendiğim oyundur, boss savaşlarını çok severim ve boss müzikleri de muhteşemdir bana göre. Ama onun da bölüm dizaynı zayıftır, bildiğin düz ilerlediğin lineer bir oyun gibi dizayn edilmiştir diğer oyunların aksine, gizemleri daha azdır.

Dark Souls 3'ü oynarsan ve seversen eğer DLC'lerine girmeni şiddetle tavsiye ederim, çok iyi 2 boss seni bekliyor olacak çünkü. Bana göre oyun dünyasının sahip olduğu en iyi boss o DLC'lerden birinde yatıyor hatta. Kişisel bir mesele tabii ama ben o bossla kapışıp da beğenmeyen birini görmedim henüz.

2 seride en az sevilen oyundur zaten, serinin hayranlarının ikiye bölmüştür :D Ben onu da çok severim ama sıkıntılı olduğu konular da bariz, Dark Souls 3 benim seride en beğendiğim oyundur, boss savaşlarını çok severim ve boss müzikleri de muhteşemdir bana göre. Ama onun da bölüm dizaynı zayıftır, bildiğin düz ilerlediğin lineer bir oyun gibi dizayn edilmiştir diğer oyunların aksine, gizemleri daha azdır.

Dark Souls 3'ü oynarsan ve seversen eğer DLC'lerine girmeni şiddetle tavsiye ederim, çok iyi 2 boss seni bekliyor olacak çünkü. Bana göre oyun dünyasının sahip olduğu en iyi boss o DLC'lerden birinde yatıyor hatta. Kişisel bir mesele tabii ama ben o bossla kapışıp da beğenmeyen birini görmedim henüz.

G**l'den mi bahsediyoruz?

1-5 arası değerlendirme daha mantıklı geldi bana. Çok sığ bir değerlendirme ama ben böyle puanladım. Bence düşünmeden DS3 oynayın.
Rakam puanlamasını karışıklık oluyor diye istemedim mesela hantallık 1 ne oluyor? Çok mu hantal veya az puan hantal değil mi demek? Oyuncuya verdiği zorluklar 5 ne oluyor? Puan yüksek diye daha mı pozitif?

Karışıklık olduğu için puanlama yerine 5 kelimeyle kısaca tekrar yapsan benim için daha iyi olur ama yapmazsan da canın sağolsun 😊 liste için teşekkürler.

Evet ondan bahsediyoruz :D
Nedir GI tam ismini süprizboanla versene bakayım 🙂

Bir de ben yapayım dedim ama diğerleri gibi yapamadım yazarken. Ayrıca 0 ile 10 arasında değerlendirme yaptım ve sayılar arttıkça o kadar fazla da kategorideki özelliği artıyor.
1683122320117.png

Arkadaşların dediğinin tam tersini yazmışsın. DS3 daha hantal ve bölüm dizaynı daha iyi demişsin doğru mu?

Hocam dedim ki:"sayı ne kadar yüksek ise o kadar öyledir".Yani demek oluyor ki Dark Souls 3 en az hantal olanı ve bölüm dizaynı anlamında en iyi demek istemişim.

Yeni konular

Geri
Yukarı