Dark Souls oyunlarında temel mekanikler

Elden Ring müzik konusunda biraz zayıf, müzikleri çok boş geliyor bana içlerinde heyecan yok gibi sanki. Öte yandan Dark Souls III, menü müziği bile muhteşem bir yapım, tabii bunun özünde Pontiff için tasarlanmış bir müzik olmasıyla da ilgisi vardır ama olsun.

Elden Ring boss kalitesi olarak DSIII kadar iyi değil ama iyi olan bossları da harbi çok iyi. Dragonlord Placidusax harika mesela, nuke saldırısı hayatımda gördüğüm en iyi nuke saldırılarından biri. Monster Hunter: World'deki Safi'Jiiva'nın nuke saldırısıyla ölümüne kapışır. (hala benim için en iyi ejder savaşı MHW:I'dan Fatalis ama...) Veya Maliketh, Maliketh özünde harika bir boss ama bana göre 1.phase'i Gurranq olmamalıydı, o boss biraz daha dengeli olmalı ama tüm savaş Maliketh'e karşı olmalıydı diye düşünüyorum. O zaman en sevdiğim bosslar listesine adını yazdırabilirdi, moveset'i, animasyonları falan müthiş çünkü.
İşte demek istediğim ER'de var evet ama sayılı bunlar, DS3 de her boss çok kaliteli. Ancak burada tabii DS3 30 saatlik oyun belki daha kısa fakat ER 150 saat dopdolu o da var. Yoksa anlatmak istediğim noktayı anladınız sanırım.

Müzik konusunda, Pontiff hayranı değilim ya adam tyrant, bildiğin kötü. YouTube de @Emin Çıtak hocamın kanalında modluk yapıyorum orada da aynı nicki kullandığım için forumda da aynı olsun dedim. O bakımdan yani. Yoksa en beğendiğim boss Nameless King açık ara.

İşte demek istediğim ER'de var evet ama sayılı bunlar, DS3 de her boss çok kaliteli. Ancak burada tabii DS3 30 saatlik oyun belki daha kısa fakat ER 150 saat dopdolu o da var. Yoksa anlatmak istediğim noktayı anladınız sanırım.

Müzik konusunda, Pontiff hayranı değilim ya adam tyrant, bildiğin kötü. YouTube de @Emin Çıtak hocamın kanalında modluk yapıyorum orada da aynı nicki kullandığım için forumda da aynı olsun dedim. O bakımdan yani. Yoksa en beğendiğim boss Nameless King açık ara.
Benim de ana oyunda Nameless King en sevdiğimdir, DLC'ler işin içine girerse tabii söylemeye gerek yok sanırım, Red Hood varken hiçbirinin şansı yok benim için :D

Benim de ana oyunda Nameless King en sevdiğimdir, DLC'ler işin içine girerse tabii söylemeye gerek yok sanırım, Red Hood varken hiçbirinin şansı yok benim için :D
Gael bu işin zirvesidir. Arkaplanı da çok iyidir. O kadar tanrı, lord zart zurt kesiyoruz, son adama bak köle şövalye. :D

Benim en sevdiğim oyun 2.oyundur ilk soulsum olduğu için.
İlk oynanılan souls oyunu her zaman en zoru ve en iyisidir. DS2 zannımca çok çok daha iyi olabilecekken Bloodborne'a denk gelmesi kötü olmuş, halbuki ertele işte sonra çıkar olsun bitsin.

İlk oynanılan souls oyunu her zaman en zoru ve en iyisidir. DS2 zannımca çok çok daha iyi olabilecekken Bloodborne'a denk gelmesi kötü olmuş, halbuki ertele işte sonra çıkar olsun bitsin.

Miyazaki olsaydı oyun uçardı zaten hatta en iyi souls olarak bile kabul edilebilirdi. Bu arada bana göre en zoru Dark Souls 3 oldu. DLC'lerde oyun uçtu zaten fakat artık kimse yüz vermedi. DLC'lerde miyazaki geldi çünkü.

Geri
Yukarı