Darling in the Franxx'ten sonra kafaya takılması

PeluşPenguen

Hectopat
Yer
Артём
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi(1.Sınıf)
Dün Darling in the Franxx anime dizisini 2 günde bitirdim. Aslında ilk gün birkaç bölümle hoşmuş dedim. Sonraki bölümler bayağı ilgimi çekti ve 2. gününde diziyi bitirmeme sebep oldu. Diziyi bitirdiğimden beri dizinin hikayesine ve hızlı bitirmem sonucundan kafamın içinden çıkmıyor. Sizde de böyle oldu mu ve dizi size göre iyi miydi? Ben ilk kez anime izleyen ve duygusal biri olarak müzik ve hikayesini çok sevdim, çok beğendim. Konu hakkında bana görüşlerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kafaya takılacak bir şey yok. Berbat bir finaldi. Muhtemelen mangasını okumamız için yaptılar. Çöp olduğu gerçeğini değiştirmez. 12. bölüme kadar her şey güzeldi.

Kafaya takılacak bir şey yok. Berbat bir finaldi. Muhtemelen mangasını okumamız için yaptılar. Çöp olduğu gerçeğini değiştirmez. 12. bölüme kadar her şey güzeldi.

Anime ile ilk tanışmam ve duygusal olmamdan kaynaklanabilir. Haklısın kafaya takmamaya başladım.

Bayağı görmüştüm, izledim. Güzeldi de
Çok dandik finali vardı. Uzaya gittiniz de noldu? Mutlu mutlu yaşasaydınız Dünyada. Başları güzeldi.

Dün darling in the franxx anime dizisini 2 günde bitirdim. Aslında ilk gün birkaç bölümle hoşmuş dedim. Sonraki bölümler bayağı ilgimi çekti ve 2. gününde diziyi bitirmeme sebep oldu. Diziyi bitirdiğimden beri dizinin hikayesine ve hızlı bitirmem sonucundan kafamın içinden çıkmıyor. Sizde de böyle oldu mu ve dizi size göre iyi miydi? Ben ilk kez anime izleyen ve duygusal biri olarak müzik ve hikayesini çok sevdim, çok beğendim. Konu hakkında bana görüşlerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

Kardeşim ben daha bitirmedim ama anime her aklıma geldiğinde kalbimde heyecan oluyor anlamadığım bir biçimde.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı