Data Card nedir?

Oldus

Centipat
Daha fazla  
Güvenlik konusunda açma sebebim bir data Card var elimde ve içinde Exe'ler var güvenemedim ve ne işe yaradığını bilmiyorum beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Güvenlik konusunda açma sebebim bir data Card var elimde ve içinde Exe'ler var güvenemedim ve ne işe yaradığını bilmiyorum beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Adı Turkcell 3G VINN.

Adı Turkcell 3G VINN.

Bu bir internetmiş ama içinde programlar var ve çok eski bir şey yılardır var kullanılmıyordu buldum işe yarar mı?

Adı Turkcell 3G VINN.

Bu bir internetmiş ama içinde programlar var ve çok eski bir şey yılardır var kullanılmıyordu buldum işe yarar mı?

Benim bildiğim bunlar bir zamanlar taşınabilir modemdi. SIM kart gibi bir şey veriyorlardı içine takıyordunuz ve modem gibi çalışıyordu. Yanlış hatırlamıyorsam tabii.

VINN bir internet sistemi. İçinde muhtemelen bir SIM kart vardır, o cihaz mobil altyapı kullanarak USB üzerinden cihaza internet veriyor. Şu an kullanımda değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı