Discord mernis data olayi nedir?

Arigeo

Decapat
Merhaba. Bugün arkadasım aradı. T.C. Kimlik numarası, anne adı, baba adı ve adres falan hepsini söyledi. Discord'daki bir bottan yapıyormuş satın mı ne almiş. Olayı anlatabilir misiniz? Yani ne bu şok oldum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bugün arkadasım aradı. T.C. Kimlik numarası, anne adı, baba adı ve adres falan hepsini söyledi. Discord'daki bir bottan yapıyormuş satın mı ne almiş. Olayı anlatabilir misiniz? Yani ne bu şok oldum.

Son zamanların modası bu sanırım veri acikligindan dolayı adınızı ve soyadınızı bilen herkes bunları görebiliyor.

Kanka ss al dava aç donuna kadar alırsın

Bu veriyi almak, satmak, kullanmak İllegal, Arkadaşının başı yakında güzel bir ağrır umarımda kullanmaz böyle şeyler

Bu veriyi almak, satmak, kullanmak illegal, arkadaşının başı yakında güzel bir ağrır umarımda kullanmaz böyle şeyler.

Hocam pek sanmıyorum böyle bir şey olacağını. Çok gizli bir şey olsaydı dediğiniz gibi olabilirdi fakat bedava indirmek için YouTube'da videoları bile var 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı