DC'deki ses bölümündeki rakamlar virüs yüzünden mi?

Dalga amaçlı soylemedim, bende öyle yapiyorum şahsen ne uğraşacağım kaydet deyip geçiyorum.
Her yerde aynı şifreyi kullanıp kullanmaman bir şey değiştirmiyor, eve girince detaylı bakacağım grabbera. Muhtemelen tarayıcı şifrelerini ve cookilere çaldı, bu sayede diğer hesapların da çalındı.

Hocam siz format atmadiniz mi hala nasıl bunlar oluyor. Tekrarmi indirdiniz dosyayı formatla gider çünkü.

Format attıktdan sonrada oldu tekrar indirmedim.

Format attıktan sonra da tekrar indirmemene rağmen olduysa biraz sıkıntılı bir durum.

Ne yapmam gerekiyor hocam.

Dalga amaçlı soylemedim, bende öyle yapiyorum şahsen ne uğraşacağım kaydet diyip geçiyorum.
Her yerde aynı şifreyi kullanıp kullanmaman bişey değiştirmiyor, eve girince detaylı bakacağım grabbera. Muhtemelen tarayıcı şifrelerini ve cookilere çaldı, bu sayede diğer hesapların da çalındı.

Hocam siz format atmadiniz mi hala nasil bunlar oluyor. Tekrarmi indirdiniz dosyayı formatla gider çünkü.
virüs totalde taratmak için tekrar indirdim ama çalıştırmadım sonra hemen sildim ve tekrar datag den tarama yaptım bu sefer çalıştırmadıgım için virüs bulaşmamıştı ve datag virüs bulmamıştı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı