DC'deki ses bölümündeki rakamlar virüs yüzünden mi?

Senin de MERNİS veri tabanı indirmeye çalışıp virüs yemen tam aksine çok komik ve eğlenceli.

Karma.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
mizahını gördükten sonraki 20 dakika

Cihaz sürücüsünün adı bu. Herhangi bir sorun yok.

Profil fotoğrafındaki anime ne?

Neden dalga geçelim ki, mernis indirmeye çalışırken token grabber yediğin komik değil mi sence.
Neyse, VirusTotal stealer olarak gösteriyor da keşke linki de atsaydin bu durumda lanet arşivi indirip içinden exeyi ayiklayarak vtye atıp kendimiz incelememiz gerekiyor bizi de tehlikeye atmış oluyorsun.
Exe olarak mernis yok haberin olsun site bunların hepsi.
VirusTotal

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
mizahını gördükten sonraki 20 dakika

Profil fotoğrafındaki anime ne?

VirusTotal
servis oluşturuyor gibi duruyor.
Dandik py scriptlerine benziyor, daha önce 10 kere ismi değiştirilmiş illaki delikanlının biri çıkıp webhooku silmiştir diye düşünüyorum.
Kod:
sc query w32time
cmd'ye yazıp SS atarmisin. (Yönetici olarak)

servis oluşturuyor gibi duruyor.
Dandik py scriptlerine benziyor, daha önce 10 kere ismi değiştirilmiş illaki delikanlının biri çıkıp webhooku silmiştir diye düşünüyorum.
Kod:
sc query w32time
cmd'ye yazıp SS atarmisin. (Yönetici olarak)

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-07-30 124122.png
    Ekran görüntüsü 2022-07-30 124122.png
    20,7 KB · Görüntüleme: 17
Bu servisin orijinal Windows servisi olup olmadigini anlayamadım. Ancak grabber bu servisle oynuyor isminden anlayacağım üzere tarih servisi gibi bir şey. Discord'u tamamen silip tekrar yükledikten sonra bir sorun kalmamalı. Sorun hala devam ediyor mu? Ediyorsa sıkıntı nedir?

PC'ye formatt attıktan sonra ve şifrem değiştirdikten sonra hesapıma girdi ama sonra datagden tarama başladdım ve stealer trojeni sildi ama VirusTotal'de iki fark trojan türü buluyor herhalde bir tane daha virüs var ve endişeleniyorum.

PC'ye formatt attıktan sonra ve şifrem değiştirdikten sonra hesapıma girdi ama sonra datagden tarama başladdım ve stealer trojeni sildi ama VirusTotal'de iki fark trojan türü buluyor herhalde bir tane daha virüs var ve endişeleniyorum.

İki tane dediğin? Direkt olarak RAR'i taratmişin vt RAR'i çıkarıp exeyide tarıyor. 2. dediğin exedir muhtemelen.
Ayrıca stealer tarayıcı şifrelerini çalar, sadece Discord değil.
Önceden umursamayip şifreyi kaydet deyip kaydettigin şifreler adamın elinde şu an. Tüm hesaplarının şifresini değistirmeni oneriyorum.

"Kaspersky Rescue Disk" ile işletim sistemine girmeden virüs taraması yapabilirsiniz, muhtemelen sorununuzu çözecektir.

İki tane dediğin? Direkt olarak RAR'i taratmişin vt RAR'i çıkarıp exeyide tarıyor. 2. dediğin exedir muhtemelen.
Önceden umursamayip şifreyi kaydet deyip kaydettigin şifreler adamın elinde şu an. Tüm hesaplarının şifresini değistirmeni oneriyorum.
eheheheĞ heryerde aynı şifre ve ismi kullanıyorum :D

Az önce PC giriş ekranında bir sebeple şifreni kullanamıyoruz yeni şifre yapın dedi PC'yi kapatıp açmıştım

eheheheĞ heryerde aynı şifre ve ismi kullanıyoru
Dalga amaçlı soylemedim, bende öyle yapiyorum şahsen ne uğraşacağım kaydet diyip geçiyorum.
Her yerde aynı şifreyi kullanıp kullanmaman bişey değiştirmiyor, eve girince detaylı bakacağım grabbera. Muhtemelen tarayıcı şifrelerini ve cookilere çaldı, bu sayede diğer hesapların da çalındı.
ce PC giriş ekranında bir sebeple şifreni kullanamıyoruz yeni şifre yapın dedi PC'yi kapatıp açmıştım
Hocam siz format atmadiniz mi hala nasil bunlar oluyor. Tekrarmi indirdiniz dosyayı formatla gider çünkü.

Geri
Yukarı