DDoS saldırıları nasıl engellenir?

Başlat / çalıştır deyip alana CMD yazıyoruz. Komut ekranında sırasıyla aşağıdakileri yazıp enter deyin.

1 - ipconfig /flushdns
2 - ipconfig /release
3 - ipconfig /renew
4 - exit

Modem aç kapa işe yaramadı mı cidden? Bu adada yaptığı yasal bir şey de değil. Senin bilgilerine erişme yetkisi varken yapması özellikle hayır yani emeği de geçmiyor 😁, yalnız tahrik eden siz olduğunuzdan bir suçlu da siz sayılırsınız tabii. Bilemedim, şu MAC adresi denen şeye (ne işe yaradığını tam bilemiyorum ama IP’den daha kalıcıydı sanırım) erişimi var mı bilmiyorum ama belki ona erişmiştir. Ya da başka bir şey.
TeanViewer’ı bedavaya kullanmak için MAC adresi değiştirme programı kullanan ben....

Bugün CS:GO topluluk sunucularında oynarken kurucuyu biraz kışkırttım ve panelden ıp'yi almış olsa gerek, bana DDoS atacağını söyledi ve birden internetim gitmeye başladı. Discord'da 4K pinglere falan çıkıyorum asla inmiyor sürekli sabit. İnternette biraz araştırdım, modem resetleyin falan demişler fakat hiçbir işe yaramadı hala. İnternet inanılmaz yavaş. Bu DDoS saldırılarını nasıl durdurabilirim?

İyi bir antivirüsün ve güvenlik duvarın varsa galiba bir şey olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı