DDU ile nasıl sürücü kaldırılmalı?

Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm. Ekran karti driverimi guncellemek istiyorum fakat oncesinde eski driveri kaldirmak lazim. Internet baglantisi olmamasi acisindan driveri ve DDU'yu telefonuma indirdim. USB kablosu ile PC'ye atacagim. Oncelikle dosyalari PC'ye atsam guvenli moda aldigimda dosyalarda oynama degisiklik falan olur mu? Driver yanlış kurulsun istemiyorum. Simdi DDU'yu kurduk ve sonra guvenli moda aldim diyelim. Guvenli modda DDU ile surucuyu silip yeniden baslatinca mi ekran karti driverini kurayim? Yoksa guvenli moddan cikinca mi kurayim?

Örnek:

DDU ile sürücüyü silip yeniden başlatırsanız görüntü gelmez, format gerekir. DDU kullandıktan sonra direkt sürücüyü kurun.

Düzeltiyorum: Görüntü gelmeyebilir.

Arkadaşlar kendim yaşadım sorunu, görüntü gelmeyebilir. Boşuna beğenmedim atmayın.

Son düzenleme:
Güvenli moda girmene gerek yok, normal modda da sorunsuz şekilde kaldırabilirsin. DDU'yu açıp normal modda kaldır ve yeniden başlat diyip kaldır. Kendisi otomatik olarak yeniden başlattıktan sonra sürücüyü kur.

DDU ile ekran kartı sürücünüzü tamamen silin ardından ekran kartınızın markası ne ise AMD/NVIDIA Auto Detect Intsaller kullanarak tekrardan sürücüyü kurun.

Hocam bu arada DDU'yu kullanmadan önce MSConfig(sistem yapılandırması) önyükleme seçeneklerine girip güvenli önyüklemeyi açın(yeniden başlatma gerekli) sonra ekran kartı sürücülerini kurmadan önce kapatın(yeniden başlatma gerekli).

Son düzenleme:
Şu anki sürücünüzde herhangi bir sorun yok ise DDU ile silmenize gerek yok. Direk güncelleme yapabilirsiniz. İlla DDU ile sileceğim dersen güvenli modda silip, ardından normal modda yükleyebilirsin.

Telefon internet paylaşımını açıp PC'ye internet paylaşıp direkt PC'ye indirebilirdiniz. Normal modda da kaldırabilirsin. Ben normal modda 2 kez kaldır ve yeniden başlat işlemi yapıyorum sonra ise sürücüyü kuruyorum. Ayrıca hayır dosyalarda değişiklik olmaz.

Açıklamamı beğenmeyen arkadaşlar bir açıklamada bulunabilir misiniz? DDU'nun işlevi kayıt girdileri ve ekran kartı sürücüsünün bütün bağlantılı olduğu konumlardaki bilgileri, dosyaları ve sürücüleri kaldırmaktır.

Güvenli moda almanın elbette bir manası yok fakat alırsanız sağlıklı bir kuruluma başlangıç için bir adım atmış olursunuz ayrıca yukarıda anlattığım gibi adım adım ilerlerseniz daha iyi olur.

@Châi Technopat üzerinde sürücü güncelleyici önermek yasak.

Güvenli mod kısmına katılıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı