Dedemi kaybettim

Bu LGS sınavına daha zor diyorlar inşallah iyi bir sonuç çıkarır arkadaşımız Allah sabır versin. Motive olmak istiyorsan benden sana tavsiye stabil-reenkarne ve stabil-o dinle motivasyonunu yerine getirecektir. Bana o zor günlerde arkadaşlık eden sadece stabil, sansar salvo, ahmet kaya gibi kişilerdi müzik rahatlatıyor insanı.
Sınav daha çok mantığa dayalıymış artık. O yüzden kimisine göre zor kimisine göre kolay olabilir. Benim girdiğim zaman sadece paragraf-dil bilgisi-ezber-formül vardı.

Evet biliyorum burası bir teknoloji sitesi ama durum biraz acil ve öyle boş bir konu değil yaklaşık yarım saat önce dedemi kaybettiğimin haberi geldi. Zaten 2 aydır falan hastanedeydi virüsten dolayida ziyaret edemedim vedalaşamadik yengem hamile çocuğu dedesini maalesef hiç goremeyecek. Ben atlatırım herhalde bir şekilde ama annem yıkıldı gerçekten kötü yıkıldı annemde bağıra bağıra ağlamaya başladı ben de zaten oradan anladım vefat ettiğini. Neyse annemi böyle görmeye dayanamıyorum. Ne yapabilirim? Zaten böyle bir durum üzüyor bir de onu öyle görünce daha da kötü oluyorum. Bu benim ilk kez bu kadar yakınımı kaybetmem oldu bu sene LGS'ye gireceğim sınavı etkiler diye de endişeliyim tüyor falan verirseniz sevinirim.

Merhaba, ben de dedemi vüristen kaybettim. Annemin babasıydı ve ben de ilk defa yakınımı kaybettim ve bende şu an LGS hazırlanıyorum. Çok kötüyüm, seni en iyi ben anlarım kardeşim. Aynı kaderi yaşıyoruz, başımız sağ olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet biliyorum burası bir teknoloji sitesi ama durum biraz acil ve öyle boş bir konu değil yaklaşık yarım saat önce dedemi kaybettiğimin haberi geldi. Zaten 2 aydır falan hastanedeydi virüsten dolayida ziyaret edemedim vedalaşamadik yengem hamile çocuğu dedesini maalesef hiç goremeyecek. Ben atlatırım herhalde bir şekilde ama annem yıkıldı gerçekten kötü yıkıldı annemde bağıra bağıra ağlamaya başladı ben de zaten oradan anladım vefat ettiğini. Neyse annemi böyle görmeye dayanamıyorum. Ne yapabilirim? Zaten böyle bir durum üzüyor bir de onu öyle görünce daha da kötü oluyorum. Bu benim ilk kez bu kadar yakınımı kaybetmem oldu bu sene LGS'ye gireceğim sınavı etkiler diye de endişeliyim tüyor falan verirseniz sevinirim.

Aynı şeyi ben yaşadım annemin babasıydı virüsten kaybettik çok severdim kendisini içim yanıyor çok özlüyüyorum ve bende LGS hazırlanıyorum hep derdimki ben yaşağadımı kim yaşar demiştim sende aynısını yaşamışsın annene de destek ol onunda sonuçta babası üzülmekte haklı ayakta durman lazım tekrardan başın soğalsın ben 3 Kasım'da kaybettim 3 hafta oldu yeni sizinki geçmiş ben alışamadım nasıl alıştınız annen falan.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı