Dedenizle aranız nasıldı?

Anne tarafı dedemi çok seviyorum. 16 yaşıma kadar anneannemle dedem bana çok baktılar. Annem ve babamdan farksızdılar. Allah'a şükür ki ikisi de yaşıyor ve bizim binamızın yanındaki binada oturuyorlar.

Babamın babası ben doğmadan ölmüş ama anlattığına göre benim her dediğimi yaparmış. Annemin babası hala yaşıyor ve çok severim kendisini çünkü beraber kart oynar, sohbet eder, maç izler ve daha nicesi.

Benden tavsiye gerçekten kıymetini bilin bakın tabii eğer aranız iyiyse yani. Şahsen ben konuyu açarken de belirttim çok seviyordum hatta yani dünyada ilk sıraya koyabildigim birkaç kişiden biriydi. Sebebi hem kafa dengiydi hem dosttu hem doğruları ogretirdi hem hem hem yani... Böyle olan çok nadir insanlar var biliyorum ama yine de iyi olmaya çalışın eminim ki arası kötü olanlar bile kendini açacaktır . Arkadaş falan fasa fiso gerçekten sağlam bir DEDENİN yanında .
Anne tarafı dedemi çok seviyorum. 16 yaşıma kadar anneannemle dedem bana çok baktılar. Annem ve babamdan farksızdılar. Allah'a şükür ki ikisi de yaşıyor ve bizim binamızın yanındaki binada oturuyorlar.
Allah uzun ömür versin başından eksik etmesin kardeşim benimkine benzer bir hikaye , umarım epey devam eder sevgin
Allah uzun ömür versin başından eksik etmesin kardeşim benimkine benzer bir hikaye , umarım epey devam eder sevgin
Allah uzun ömür versin başından eksik etmesin kardeşim benimkine benzer bir hikaye , umarım epey devam eder sevgin.

Baba tarafından dedem ben doğmadan önce, anne tarafından dedem ise ben bir yaşındayken vefat etti. İkisini de göremedim.

Geri
Yukarı