Deep Cool Kendomen Titanyum vs Deep Cool Tesseract SW

Ooo 200r 8 tane fan yuvasına sahip. Sizlere belki abartı gelebilir ancak ben bu 8 fanın 6 tanesini doldurmak isterim. Sizce çok mu gereksiz olur? Düşündüğüm fan

Cougar Turbine 120mm Turuncu Kasa Fanı (CF-T12S) Fiyatı

4 tanesi ~ 100 tl eder kasa 300 tl ye gelir. Benim bu kadar fan istememin nedeni alacağım sistem g3258 işlemci ve r9 270 asus directcu ii . Ve bu ikisini oc edeceğim. R9 270 oc olunca x modeli düzeyinde oluyor.

Kasama neden çirkin dediniz ya? Bence Tesseract çirkin :) Şaka bir yana ben beğenerek aldım. Aerocool GT-A ile arasıda kalmıştım ama bunu daha çok beğendim. Deep Cool güzel bir marka. Kaliteli ürünleri var. Kendomen Tesseract'a göre daha işlevsel. Daha geniş. Ben birde modifikasyonu bitirince gör o kasayı ;)

Kasama neden çirkin dediniz ya? Bence Tesseract çirkin :) Şaka bir yana ben beğenerek aldım. Aerocool GT-A ile arasıda kalmıştım ama bunu daha çok beğendim. Deep Cool güzel bir marka. Kaliteli ürünleri var. Kendomen Tesseract'a göre daha işlevsel. Daha geniş. Ben birde modifikasyonu bitirince gör o kasayı ;)
O zaman bekliyoruz. O kasa tam bir f/p ürünü ama ön yüzü daha iyi olabilirken berbat etmişler.
Ben o kasayı alırsam sadece 5 fanla geldiği için alırım. Sen modifiye et halıya bi yere koy yüksek çözünürlüklü adam gibi bir fotoğraf çek bir daha görelim. Belki o zaman müthiş olur.

@NorthernsKnight sana şunu sormak istiyorum tesseract dan hala memnun musun?
Ayrıca ön tarafa bir şekilde 2 fan koymak mümkün mü? Ben biraz ön tarafa taktım da :D :D

O zaman bekliyoruz. O kasa tam bir f/p ürünü ama ön yüzü daha iyi olabilirken berbat etmişler.
Ben o kasayı alırsam sadece 5 fanla geldiği için alırım. Sen modifiye et halıya bi yere koy yüksek çözünürlüklü adam gibi bir fotoğraf çek bir daha görelim. Belki o zaman müthiş olur.

@NorthernsKnight sana şunu sormak istiyorum tesseract dan hala memnun musun?
Ayrıca ön tarafa bir şekilde 2 fan koymak mümkün mü? Ben biraz ön tarafa taktım da :D :D
Ben kasadan memnunum. Ön tarafa 2 adet fan takamıyorsunuz maalesef. Kasanın önünde 1 adet 12cm mavi ledli bir fan bulunmakta. Fakat kasa üzerinde gelen fanlar biraz kalitesiz. Ben CM Sickleflow ile değiştirdim öndeki fanı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı