Deep web ne kadar tehlikeli?

Önemli Biri

Centipat
Deep Web'e girmenin herhangi bir tehlikesi var mıdır dostlar?

Yani öğrendiğime göre internet weblerinin %90'lık bir kısmını oluşturuyormuş bu site.
Açıkçası içinde neleri barındırdığını merak ederekten, sizlerden buraya girmemin tehlikeli olup olmayacağı sorusunun cevabını bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Deep Web'e girmenin herhangi bir tehlikesi var mıdır dostlar?

Yani öğrendiğime göre internet weblerinin %90'lık bir kısmını oluşturuyormuş bu site.
Açıkçası içinde neleri barındırdığını merak ederekten, sizlerden buraya girmemin tehlikeli olup olmayacağı sorusunun cevabını bekliyorum.
Dostum ip adresine kadar bulurlar bulaşma bu işlere, üstüne suç atma gibi şeyler.

Artı -1 Eksi
Deep Web bir site değil. Günlük kullanılan arama motorları ile ulaşmanın imkansız olduğu siteleri barından internetin bir kısmıdır. Tor ve köprülerini kullanırsan sorun yaşamadan istediğin yere girip çıkarsın (VPN kullanma). Tavsiyem girmemen yönünde olur. Çok berbat bir ortam, aklına gelip gelemeyecek her türlü bilgiyi barındırır. Önlemini almazsan çok tehlikeli bir yer.

Tehlikeli tabii. İnternette ki kirli işlerin yapıldığı sitelerin topluluğu denebilir. Tor Browser yardımı ile giriliyor.
İlk girdiğinde sana anlatılan kirli işleri görmen imkansız. Daha çok silah, uyuşturucu vb. satılan siteler görürsün. Bunun DarkWeb diye bir türevi var. Oraya girmen imkansız. Sana anlatılan en kötü işler burada gerçekleşiyor. Psikolojini bozabilecek cinsten. Oradan bir kaç videoya denk gelmiş biri olarak, bu yetti. Aklımdan uzun bir zaman çıkaramadım.
Cihazını ele geçirebilirler. İp adresini falan bulmaları onlar için çocuk oyuncağı. Soyup soğana çevirebilirler seni emin ol.

İstersen gir tek sıkıntı düzgün tüneller kullan IP adresin ortaya çıkmasın diye elinden geleni yap ve düzgün Mac maskeleme programı bulmanı tavsiye ederim.

duck duck ile girmen daha güvenli ve tehlikesiz olur diye düşünüyorum.

İstersen gir tek sıkıntı düzgün tüneller kullan IP adresin ortaya çıkmasın diye elinden geleni yap ve düzgün Mac maskeleme programı bulmanı tavsiye ederim.

duck duck ile girmen daha güvenli ve tehlikesiz olur diye düşünüyorum.

Kendisi içerisinde duck duck go ile geliyor zaten, ek bir şey yapmasına gerek yok. (Yani tor)

Kendisi içerisinde duck duck GO ile geliyor zaten, ek bir şey yapmasına gerek yok. (yani tor)

Duck duck sadece arama motoru değil sen Tor Browser diyorsun o tarayıcı bende diyorum ki duck duck tarayıcısını indirsin daha güvenli kendi bilir gerçi. Ama tor da duck duck kullanmak var bir de duck duck ta kullanmak var ve duck duck kurulumundan itibaren 2 tane tünel kullanıyor ve bende de çift tünel var ve üstüne Mac maskeleme var gireceğim zaman aktif ediyorum np. Lakin tor da tek tünelleme var ve Mac maskelemesi yaparken sıkıntı yaşanabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı