Deha Tuzcu neden seviliyor?

Böyle bir açıklama olamaz. Suçluya "suçlu" demekten bu kadar korkmayın.

Suçlu değil diye bir şey mi yazdım?

Dostum bu iş "alo ben polis kredi kartı numaranı ver" gibi bir şey değil çoğu zaman kaptıran kişinin haberi bile olmuyor.

Haberi olması gerekir, bilinçli olması gerekir. Gider a101-satınalzartzurt.com a kart bilgilerini girerse tabii çalınır 😆

Suçlu değil diye bir şey mi yazdım?

O zaman neyi savunuyorsunuz yok "CC dedi diye CC yapmış mı oluyor" falan.

Haberi olması gerekir, bilinçli olması gerekir. Gider a101-satınalzartzurt.com a kart bilgilerini girerse tabii çalınır 😆

Çoğu kart Twitch'den çalındı :D
Ve de depremzedelere erzak göndereceğiz diye.

O zaman neyi savunuyorsunuz yok "CC dedi diye CC yapmış mı oluyor" falan.

İnsanların bu kadar sorumsuz olmasından yakınıyorum. Cümlemde savunduğum bir şey veya bir anlam göremedim nereden çıkartıyorsunuz bunları anlamak güç.

Çoğu kart Twitch'den çalındı :D
Ve de depremzedelere erzak göndereceğiz diye.

Yine aynı mantık. depremzedeyardimgondercartcurt.com a bilgi girerlerse olacağı bu.

İnsanların bu kadar sorumsuz olmasından yakınıyorum. Cümlemde savunduğum bir şey veya bir anlam göremedim nereden çıkartıyorsunuz bunları anlamak güç.

Yine aynı mantık. depremzedeyardimgondercartcurt.com a bilgi girerlerse olacağı bu.

Twitch'den çalınmasına ne diyorsun peki?

Bir şey savunmuyorum diyorsun 2 saattir yok onların hatası yok CC yapmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adamı tanımıyorum şimdi birkaç videosunu izledim gerçekten boş bir eleman.

Şaka mısın aga sen adamın DC sunucusundan haberin yok herhalde tabii ki de şarkısına bakıpta söylemedim.
Vergi kaçakcısı ünlüleri sevdiğimi kim söyledi konuyu değiştirmeyin.
DC sunucusunun adını veremiyorum ama ufak bir araştırma ile ne yaptıklarını bulursun zaten.
İş sadece CC kalmıyor deprem olduğu zamanlarda yaptıkları, sanal zorbalamalar bunlar ufak tefek şakalarda değiller.

DC sunucusunu o falan kurmadı, yaptıklarını gayet iyi biliyorum. Yaptığı saygısızlıkları falan. Depremzedelerle dalga geçmedi, "kurduğu" Discord sunucusu dalga geçti. Her insan hata yapar, saygısızlık yapar. Yapsa da yapmasa da benim gönlümün sultanı. Deha Tuzcu bir markadır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı