Dell.com USA alışveriş yapılmalı mı?

AhmetAkkaya

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Dell.com USA üzerinden bu laptopu almak istiyorum. Teslimat kısmında Free shipping yazıyor fakat ülkeye gümrükten girdikten itibaren olacakları bilmiyorum. Vergi kısmının nasıl olacağı ile ilgili bilgi verebilir misiniz? Benzer model yurt içi yaklaşık neredeyse %40 - %50 daha pahalı. Her konuda fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler.
*US Dell XPS 17
Benzer cihaz

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba,
Dell.com USA üzerinden bu laptopu almak istiyorum. Teslimat kısmında Free shipping yazıyor fakat ülkeye gümrükten girdikten itibaren olacakları bilmiyorum. Vergi kısmının nasıl olacağı ile ilgili bilgi verebilir misiniz? Benzer model yurt içi yaklaşık neredeyse %40 - %50 daha pahalı. Her konuda fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler.
*US Dell XPS 17
Benzer cihaz
Adam kaliteli ürün istiyor dandik ürün istemiyor ne yap et al kardesim. Bu çok kaliteli bir ürün.

Merhaba,
*US Dell XPS 17
Benzer cihaz

Hocam 150 euro üstü ürünlerde ÖTV KDV gibi yükümlülukleri getirmek zorundasınız.

Merhaba,
*US Dell XPS 17
Benzer cihaz

Forumda açılan konulara bakarak laptop parası kadar vergi ödeyeceğini düşünüyorum. Hiç bulaşma.

Yurt dışı gümrük fiyatı neye göre hesaplanıyor? örnek.

Hocam o shipping Free kısmı sadece Amerika içi olmasın? Uluslararası gönderimi ücretsiz yapacaklarını hiç sanmıyorum

Geri
Yukarı