Sanalpazar'dan alışveriş yapılmalı mı?

5062

Kilopat
Makaleler
10
Merhaba arkadaşlar, şu sıralar Sanalpazar'dan bir şeyler almayı düşünüyorum. Fakat son zamanlarda Sanalpazar hakkında eminim çoğunuzun bildiği gibi belli belirsiz şeyler dönüyor. Almak istediklerimi sadece Sanalpazar'da iyi oylar almış ve son 1 ay içerisinde de satış yapmış bir mağazada buldum. Yine de düşündürüyor, şu sıralar sizlerce Sanalpazar'dan ürün satın alınır mı?

Cevap veren olmamış. Başka arkadaşların da yararlanması için birkaç şey yazmaya karar verdim.

Öncelikle ödeme kısmında sorun yok parayı her türlü kabul ediyorlar :sinsi:

Ürün almadan önce de satıcıyla konuştum. Ürün alacaksanız kesinlikle önce iletişim kurun. Satıcıya da bu düşündüklerimi anlatınca genellikle sorunun alıcı kısmında değil satıcı kısmında olduğunu belirtti. Sanalpazar satıcılara parayı geç ödüyormuş. Bir ürünün ücretini alabilmek için aylarca bekletiyorlarmış.

Satıcı kısmında güven sorunu yoksa şu anlık Sanalpazar'dan alışveriş yapmanız sorun olmaz gibi görünüyor. Fakat satıcı güvenilir değilse paranızı geri alma kısmında büyük ihtimalle satıcıların paralarını alma kısmıya aynı yola çıkacaksınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı