Dell G2422HS iyi midir?

Arkadaşlar ben bir monitör arıyorum bu monitör iyi mi HDMI 2.0 var diye düşünüyorum ama ghosting ölü piksel vs çıkar mı daha iyi önerileriniz var mıdır? Dell 23,8" G2422HS 1Ms 165Hz FullHD HDMI DP FreeSync IPS Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Güzel model ama daha güzeli var.

Arkadaşlar ben bir monitör arıyorum bu monitör iyi mi HDMI 2.0 var diye düşünüyorum ama ghosting ölü piksel vs çıkar mı daha iyi önerileriniz var mıdır? Dell 23,8" G2422HS 1Ms 165Hz FullHD HDMI DP FreeSync IPS Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
İyidir ama bu daha iyi çünkü 180 Hz:

Güzel model ama daha güzeli var.

Ekranı bir gıdım daha büyük bakacağım.

İyidir ama bu daha iyi çünkü 180 Hz:

Kanka 165Hz overclock ile 180 oluyor overclock ömrünü kısaltmasın.

Bir de bir şey soracağım 1 ms MPRT ne 1 ms GtG ne.

Hayır oradaki OC panel overclock olmuş halde geliyor demek. Bir problem yok yani.

1ms GtG griden griye yani asıl 1 ms ölçütü o. Diğeri ise tam olarak 1ms değil gibi bir şey. GtG olmasına dikkat edin.

Ekranı bir gıdım daha büyük bakacağım.

O halde bunlara bak:

AOC daha iyi bir model.

O halde bunlara bak:

AOC daha iyi bir model.

27 inç mi önerirsin 24 mü 27 de piksellenme vs diyorlar bir de 27 sanki kocaman masaya sığar mı?

O halde bunlara bak:

AOC daha iyi bir model.

Hocam AOC güzelde HDMI 1.4 bundan 165 Hz alamam boşa gider. Laptopta DP olsa bu rezilliği çekmiycem vallahi eşek gibi HDMI 2.0 monitor arıyorum.

Son düzenleme:
27 inç mi önerirsin 24 mü 27 de piksellenme vs diyorlar bir de 27 sanki kocaman masaya sığar mı?

İkisi de ideal PPI değerinin üzerinde.
Küçük bir masan yoksa veya yakından bakmıyorsan 27 inç de alabilirsin.

Hocam AOC güzelde HDMI 1.4 bundan 165 Hz alamam boşa gider. Laptopta DP olsa bu rezilliği çekmiycem vallahi eşek gibi HDMI 2.0 monitor arıyorum.

Bence hissetmeyeceğin 21Hz için kaliteden kısma. Ama istiyorsan bunu al.

Geri
Yukarı