Dell G2724D renk ayarı nasıl olmalı?

@BerkayZ87 Hocam tahmin yürütmekten yoruldum şu işe. İnternette kaynak da bulamıyorum. Madem biliyorsunuz kaynak atın okuyup öğreneyim. Aksi halde siz de tahmin yürütüyorsunuz varsayacağım.
Dediklerime inanmak zorunda degilsin. Ayrica agzimdan cikan her cumle icin kaynak atma zorunlulugum da yok.

ICC profilini yüklemiştim ama tam ayarlayamamışım onu ayarlayınca "W" harfi gözüktü.
tam ayarlamadımdan kastınız nedir? W harfi bendede görünmüyor.

ICC profilinizi ve Custom Mode kullanıyorsunuz oradaki ayarlarınızı paylaşır mısınız?

Tam ayarlamadımdan kastınız nedir? W harfi bende de görünmüyor.

ICC profilinizi ve Custom mode kullanıyorsunuz oradaki ayarlarınızı paylaşır mısınız?

Şu videoyu 0:58'den itibaren izleyiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Monitörü Custom Color'un kendi(Default) ayarlarıyla kullanıyorum.

Aynı monitörü
Şu videoyu 0:58'den itibaren izleyiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Monitörü Custom Color'un kendi(Default) ayarlarıyla kullanıyorum.
Videodaki yapılanları yaptım ve custom mode'a aldım. Fakat gene de göremiyorum. Ne yapabilirim?

1713455645980.png

Monitörün modlarını tek tek denedim ama W harfi gözükmüyor hocam.

Başıma böyle bir şey gelmişti, ICC profilini ayarladıktan sonra herhangi bir mod da "W" gözükmüyordu. PC'yi kapayıp açtığım zaman kontrol ettiğimde gözükmüştü.

Monitörün modlarını tek tek denedim ama W harfi gözükmüyor hocam.

Display ayarlarında Smart HDR da ne seçili benim displayhdr 400 ve sharpness ayarınız nasıl?

Başıma böyle bir şey gelmişti, ICC profilini ayarladıktan sonra herhangi bir mod da "W" gözükmüyordu. PC'yi kapayıp açtığım zaman kontrol ettiğimde gözükmüştü.

Display ayarlarında Smart HDR da ne seçili benim displayhdr 400 ve sharpness ayarınız nasıl?
PC'yi kapatıp açtım bir değişiklik yok. Smart HDR sizin ayar ile aynı. Sharpness ise 50'de. Windows'dan HDR modunu açıp filan denedim, maalesef gözükmüyor :c.

Yeni konular

Geri
Yukarı