Dell G3223D alınır mı?

ben de siparişimi verdim, bayramdan sonra teslim alacağım. uzun süredir fiyat performans olan bir üründe bu kadar iyi yorum okumamıştım. ürün hakkında henüz olumsuz bir yorumla karşılaşmadım, buna yurt dışı kullanıcıları da dahil. asus vg32aqa1a da düşündüğüm monitorlerden biriydi fakat tuf serilerinde problem yaşayan çok olmuş. ben de tercihimi dell'den yana kullandım.

kullanan arkadaşlardan ekranın siyahlarda nasıl olduğu hakkında yorumunu alabilirsem sevinirim. ışık süzmeleri var mı? karanlık sahneler ayırt edilebiliyor mu?

ben de siparişimi verdim, bayramdan sonra teslim alacağım. uzun süredir fiyat performans olan bir üründe bu kadar iyi yorum okumamıştım. ürün hakkında henüz olumsuz bir yorumla karşılaşmadım, buna yurt dışı kullanıcıları da dahil. asus vg32aqa1a da düşündüğüm monitorlerden biriydi fakat tuf serilerinde problem yaşayan çok olmuş. ben de tercihimi dell'den yana kullandım.

kullanan arkadaşlardan ekranın siyahlarda nasıl olduğu hakkında yorumunu alabilirsem sevinirim. ışık süzmeleri var mı? karanlık sahneler ayırt edilebiliyor mu?
Işık süzmesi var ama çok rahatsız edici değil. İlk başta arka plan ışığının kapanmaması problemi sinir bozucu oluyor onu da güncelleme yaparsanız kapatabiliyorsunuz. Ben gayet memnunum boyut tasarım ve en önemlisi hiç ghosting yok. Renkler canlı güzel yani standart kullancılar için ideal.

Işık süzmesi var ama çok rahatsız edici değil. İlk başta arka plan ışığının kapanmaması problemi sinir bozucu oluyor onu da güncelleme yaparsanız kapatabiliyorsunuz. Ben gayet memnunum boyut tasarım ve en önemlisi hiç ghosting yok. Renkler canlı güzel yani standart kullancılar için ideal.
Arka plan ışığı nasıl kapatılıyor? Güncellemeyi yaptım.

Yorumlara bakarak bende bu üründen aldım henüz elime ulaşmadı. Kullanıcıların yorumları nedir?
Ekranın renkleri, doygunluğu, kontrastı falan çok iyi. Benim ekranda sadece sağ altta glow var, onu da dert etmedim çünkü ips panellerde olmazsa olmazdır. Bir de Hdr var ama hdr10 olmadığından bu konuda pek verimli değil. Tabi 32 inç IPS bir ekranı bu fiyata alabiliyorsak bazı şeylerden feragat edilmiş olması normal. Sonuç olarak tavsiye ederim.

Ekranın renkleri, doygunluğu, kontrastı falan çok iyi. Benim ekranda sadece sağ altta glow var, onu da dert etmedim çünkü IPS panellerde olmazsa olmazdır. Bir de HDR var ama HDR10 olmadığından bu konuda pek verimli değil. Tabii 32 inç IPS bir ekranı bu fiyata alabiliyorsak bazı şeylerden feragat edilmiş olması normal. Sonuç olarak tavsiye ederim.

Maalesef 2 adet ölü pixel çıktı bugün gelen üründe. İade edip tekrar alacağım...

Arka plan ışığı nasıl kapatılıyor? Güncellemeyi yaptım.

Ekranın renkleri, doygunluğu, kontrastı falan çok iyi. Benim ekranda sadece sağ altta glow var, onu da dert etmedim çünkü ips panellerde olmazsa olmazdır. Bir de Hdr var ama hdr10 olmadığından bu konuda pek verimli değil. Tabi 32 inç IPS bir ekranı bu fiyata alabiliyorsak bazı şeylerden feragat edilmiş olması normal. Sonuç olarak tavsiye ederim.
Güncelleme yaptıysanız menüde(OSD) ışığı kapatma aktif olacaktır.

Arkadaşlar konuyu hortlatmış gibi oluyorum fakat PS5 ve bu monitörü satın aldım fakat VRR desteği sunmuyor ve 60hz alabiliyorum sadece. Nerde hata yapıyorum bilgi verebilir misiniz?

Oyun içerisinden düşük grafik ayarını seçtiniz mi? Oyununda desteklemesi lazım 120 hz'i
120hz konusunda çözüm bulabildim fakat VRR konusunda çözüm bulamadım. G3223D monitörünü iade etme kararı aldım, bazı forumlarda VRR desteklediği yazsa da HDMI 2.0 olduğu için VRR desteklemiyormuş bu yüzden G2724D modeline geçiş yapacağım HDMI 2.1 desteklediği için.

Yeni konular

Geri
Yukarı